חדר דיגיטל ראשון מסוגו יוקם במחלקה האונקולוגית במרכז הרפואי בני ציון . כתבה: רונית קיטאי. צילום: דנה קליש

מיהם אנשי העסקים שנרתמו לגייס את קהילת הנדל'ן והעסקים של חיפה והצפון לצורך הקמת חדר דיגיטל חדשני ב'בני ציון'. ד'ר אוהד הוכמן מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון': 'מדובר במיזם מרגש ומבורך'

פורסם ב: 19/01/2020 18:02

נערכים לאירועים לצורך גיוס תרומות להקמת חדר דיגיטל במרכז הרפואי בני ציון . צילום:: דנה קליש
יזם הנדל' רז מנשה ומנהל האופרציות והפיתוח העסקי של קבוצת שרונה בצפון איתן פרדו - רוקואס, נרתמו לגייס את קהילת הנדל''ן והעסקים של חיפה והצפון להקמת חדר דיגיטל חדשני שיכלול מסכים משוכללים, משחקי מחשב ועוד.

כל הטוב הזה יועמד לרשותם של המטופלים במחלקה האונקולוגית במרכז הרפואי 'בני ציון' במהלך הטיפולים ולאחריהם. בכוונתם של השניים לקיים שורה של אירועים לצורך גיוס התרומות בשיתוף עם אגודת הידידים של המרכז הרפואי 'בני ציון'.


במרכז הרפואי 'בני ציון' בניהולו של ד'ר אוהד הוכמן ממשיכים לשדרג את השירות הניתן למטופלים ורואים בהקמת חדר דיגיטל לרווחת המטופלים במחלקה האונקולוגית בבית החולים דבר מבורך ביותר.

מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן: 'מדובר במיזם מרגש ומבורך, אשר מציג לאן ניתן להגיע כאשר סקטורים שונים בקהילה המקומית משלבים ידיים לטובת מטרות נעלות. כולי תקווה כי הקמת חדר הדיגיטל במחלקה האונקולוגית בביה'ח, תהיה בבחינת הסנונית הראשונה לפעילות ייחודית בקהילה החיפאית לטובת בית החולים'..

כאמור, בכוונתם של יזם הנדל"ן רז מנשה ומנהל האופרציות והפיתוח העסקי של קבוצת שרונה בצפון איתן פרדו - רוקואס, לקיים מגוון פעילויות שמטרתן לגייס את הכספים הנדרשים לצורך הקמת חדר הדיגיטל, כאשר האירוע הראשון, יתקיים במוצ'ש, ה-7 במארס, ויכלול הפקת ענק : מסיבת פורים של קהילת הנדל''ן והעסקים של חיפה שתתקיים במועדון ה'מוריסון' בחיפה.

מנהלת אגודת הידידים במרכז הרפואי בני ציון קרן כבירי: 'הכניסה לאירוע ההתרמה תהיה למוזמנים בלבד, ללא עלות וכל מוזמן יוכל לתרום באמצעות כד שקוף שיוצב במרכז המועדון ובכל רגע נתון מסכי המועדון יעדכנו כמה כסף נאסף. הכד השקוף נבחר בכדי לסמל את שקיפות המיזם והמסיבה, וכי כל הכספים שייאספו יוקדשו למען מטרה חשובה זו של הקמת חדר הדיגיטל במחלקה האונקולוגית בביה'ח'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   לוחמי האש מצדיעים לכוחות מגן דוד אדום
*   חברת 'מעדני יחיעם' תרמו מוצרי נקניק...
*   'כללית' חוסכת ממטופליה חשיפה להדבקות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים