חברת 'שחל' המתמחה במצבי חירום רפואיים, יוצאת בשירות חדש: 'שחל עסקים למגדלים' - שירות חירום למגדלי משרדים. צילום: פדריקו ממש'א

השירות יינתן לכל אדם שחווה אירוע חירום רפואי בעת היותו במגדל משרדים, שמנוי לשחל עסקים. במקרה כזה, השומר בבניין יצור קשר עם המוקד הרפואי של שחל, שפועל 24/7

פורסם ב: 09/01/2020 15:03

יוסי רון מנהל שחל עסקים. צילום: פדריקו ממש'א
פרטי הבניין יוצגו מיידית לאנשי המוקד, הצוות הרפואי, שפועל על פי פרוטוקולים רפואיים, יבחן את מצבו הרפואי של הפונה על בסיס סימפטומים והעברת נתונים רפואיים בזמן אמת. בהתבסס על האבחנה, הצוות הרפואי ינחה את שומר הבניין כיצד עליו לפעול ויזניק ניידת טיפול נמרץ על פי הצורך.

לדברי מנכ'ל 'שחל': 'מטרתנו לשפר את איכות חייהם של מנויינו באמצעות זמינות רפואית מקצועית המפחיתה חששות ומונעת אסונות. אנו עדים על עליה משמעותית במספר הארגונים הבוחרים להגן על עובדיהם אשר מכירים בחשיבות של שמירה מיטבית על בריאותם של העוברים בתחומם. זיהינו צורך שלא קיבל מענה למקרים רבים בהם יש קושי רפואי בשעות העבודה. אנשים נמצאים שעות ארוכות בעבודתם ובמקרי חירום קיים צורך לקבל החלטה רפואית נכונה בזמן אמת, למנוע נזק ולהציל חיים'.

שירות שחל עסקים כולל: מוקד רפואי מקצועי וזמין 24/7 התומך ומייעץ למגישי עזרה ראשונה ולעובדי המתחם. מכשיר א.ק.ג המאפשר שידור ופיענוח און ליין למוקד הרפואי. ניידות טיפול נמרץ מאוישות ברופא ופאראמדיק. ניהול רשומה רפואית דיגיטלית. שירות דפיברילטור ייחודי לשח'ל.

בכל שנה נפגעים 35,000 אנשים נפגעים בישראל מאירועי לב ומוח, כ40% מתוכם מתרחשים במהלך שעות העבודה. שחל המובילה בתחום הטלרפואה זיהתה בשנה האחרונה את הצורך של בעלי עסקים קטנים וגדולים, חברות פרטיות וציבוריות, מוסדות אקדמאיים ומתנ"סים להגן על עובדיהם ואורחיהם בפני הנתון המדאיג הזה.

בשנה האחרונה הצטרפו לשחל עשרות אלפי עובדים שהבולטים ביניהם הם : בנק HSBC, הבימה, סודה סטרים, מיקרוסופט, אוניברסיטת תל אביב , נמל אשדוד ומלון JAFA. הסכמים אלו מאפשרים כלים הנדרשים להציל חיים במצבי חירום רפואיים, ולאפשר בטחון ושקט נפשי במקום העבודה. במקרה חירום שחל ינהלו את האירוע על ידי : מוקד רפואי מקצועי, מכשירים מתקדמים וניידת טיפול נמרץ שתשלח לעובד בעת הצורך.

חברת שחל, המובילה בתחום הטלרפואה, מעניקה לכלל העובדים בזמן שהותם במקום העבודה, שירות רפואי מקצועי, בדגש על מקרים שעלולים להיות חשודים כמסכני חיים, דוגמת אירועי לב ומח, בהם הזמן הוא קריטי. השירות גובש ע"י מומחים ואנשי מקצוע בתחום הרפואה, הבטיחות, ביטחון ומשאבי אנוש, במטרה להעניק מענה רפואי מהיר, מקצועי ויעיל לעובדים ומבקרים בחברות, משרדים, מפעלים, מוסדות אקדמיים ועסקים גדולים

השירות כולל: פינוי לבית החולים, רק במקרה הצורך. הניידות המתקדמות של שחל מאוישות ברופא ובפרמדיק, באפשרותן למנוע פינויי מיותר לבית החולים ולבצע בדיקה/להעניק טיפול באתר במקום. מוקד רפואי, המאויש בצוות רפואי מקצועי המיומן במתן שירותי רפואה מרחוק, זמין לרשות המנויים 24/7, על מנת להתייעץ ולהיבדק במקרה של חשש/התלבטות. טכנולוגיות בלעדיות, שחל החברה היחידה בארץ המפתחת מכשירי אק"ג מלאים (12 ליד), פשוטים ונוחים לשימוש. ניידות שחל מאובזרות במיטב הטכנולוגיות והשירותים, כולל בדיקת אנזים בניידת.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   חוקרים ממכון רקח לפיזיקה באוניברסיטה...
*   אחרי שהחלימו מנגיף הקורונה: האב והבן...
*   מרכז הפעלת הדוגמים של מד'א בירושלים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים