שר התיירות יריב לוין הודיע לראש עיריית בית שאן ז'קי לוי, כי המשרד בראשותו יתקצב את תכנית התיירות של בית שאן בסכום של 11,200,000 ש'ח

שר התיירות יריב לוין: 'שיתוף הפעולה בין המשרד לעיריית בית שאן מצוין ויתרום רבות לעיר'. ראש העיר בית שאן ז'קי לוי: 'התיירות היא פרויקט הדגל של בית שאן'

פורסם ב: 09/01/2020 10:41

ז'קי לוי ראש עיריית בית שאן
בחודשים האחרונים שוקד ראש העיר ז'קי לוי ביחד עם צוותים מקצועיים על תכנית תיירות נרחבת שתאפשר לתושבי עיר בעלת ההיסטוריה המפוארת להתפרנס מתיירות ולהפוך אותה לעיר תיירות בינלאומית. בבית שאן, ואין זה סוד, נמצא אחד מאתרי העתיקות המרשימים בארץ ובעולם כולו. עיר רומית כמעט שלמה נחשפה בחפירות שנערכו בשנות ה-80 בעיר ותיירים אמנם החלו להגיע לעיר, אולם לא בכמויות גדולות ויתרה מכך, התיירים שכבר מגיעים, מבקרים בגן הלאומי אך לא נשארים לאחר מכן בעיר ומוציאים את כספם בערים אחרות.

תכנית התיירות החדשה תתבסס על ארבעה עוגנים מרכזים: הגן הלאומי, אכסניית הנוער, מבנה הסראייה והמעיינות מסביב לעיר. מטרת התכנית היא לחבר את העוגנים וליצור ציר תיירותי מעגלי שיש בו תוכן חווייתי ומוצר תיירותי שלם שיאפשר כניסה לכל אחד ממוקדי התיירות והישארות התייר בתוך העיר. התכנית הנתמכת על ידי משרדי הממשלה השונים תאפשר לכלל התיירים בארץ ומחו"ל ליהנות ממוצר תיירותי חווייתי ושלם.

שר התיירות יריב לוין: 'אני שמח על שיתוף הפעולה המצוין בין משרד התיירות ועיריית בית שאן. אני משוכנע שהתקציב שהמשרד משקיע בתשתיות התיירות בעיר ישא פרי, ונראה בקרוב את תוצאותיו, אשר יתרמו רבות לעיר, לתושביה ולכל מי שעתיד לבקר בה'.

ראש העיר בית שאן ז'קי לוי אמר היום: 'בחודשים האחרונים עמלנו רבות, על הכנת תכנית תיירותית, שתתרום לבית שאן, בהיבט הכלכלי ובהיבט התיירותי. מדובר בבשורה אדירה לעיר, ואני מודה לשר התיירות יריב לוין על החזון והראייה לטווח ארוך. כבר שנה שמדינת ישראל נמצאת בממשלת מעבר וגיוס הכספים בממשלה כזאת הוא על גבול הבלתי אפשרי, חרף זאת, הצלחנו לרתום את משרד התיירות ומשרדים ממשלתיים נוספים להצטרף לפרויקט מרשים ורחב שאני סמוך ובטוח כי יוסיף חוסן והרבה אור לפניה של העיר. נמשיך לעבוד קשה ולהיות אנשי בשורה לעירנו האהובה ולתושבי העיר'.
צילום אוויר היפודרום בית שאן

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   אירי שחר (49) מונה למנכ'ל חברת 'פספורטוגו'...
*   מנכ'ל חדש ל'מדעטק' המוזיאון הלאומי...
*   ארוחת בוקר מפנקת הפתוחה בתשלום לקהל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים