ילדי רמת השרון תרמו 1,500 (!) מתנות למחלקת ילדים במרכז הרפואי 'בני ציון' בחיפה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: גדי נס

מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן מספר על הקשר שנוצר ועל ההתגייסות של תושבי רמת השרון למען המרכז הרפואי 'בני ציון' בחיפה. סיפור בהחלט מרגש שהניב משאית עמוסה במתנות לילדים המאושפזים. קרן מקסימוב ברנדס יו'ר הנהגת הורים ברמת השרון מדברת גם היא על הפרויקט שמחמם לבבות רבים

פורסם ב: 30/12/2019 15:02

ילדי רמת השרון תרמו מתנות לילדים למחלקת ילדים במרכז הרפואי בני ציון בחיפה. צילום: גדי נס
בזכות יוזמה בלתי שגרתית של הנהגת הורי גני הילדים ברמת השרון נרכשו 1,500 מתנות לילדים מכספים שאותם תרמו תושבי רמת השרון. השבוע, הגיעו למרכז הרפואי בני ציון נציגי הנהגת הורי גני הילדים עם משאית עמוסה במתנות, במטרה לשמח את הילדים המאושפזים והמטופלים במחלקת ילדים, מרפאת אלרגיה לילדים, מרפאת השיניים לילדים ועוד.

המתנות הונחו בחדר מיוחד שנועד לאיחסון המתנות - במחלקת ילדים בביה'ח והם יחולקו להם מידי יום. מנכ'ל המרכז הרפואי בני ציון ד'ר אוהד הוכמן: 'הנתינה של ילדי רמת השרון מרגשת אותנו מאוד. זה משהו אדיר! המון המון תודה על ההתגייסות של תושבי רמת השרון למען המרכז הרפואי בני ציון בחיפה!.

כיצד התחיל כל הסיפור של הנתינה הכה יפה?

לדברי ד'ר אוהד הוכמן מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' : 'הכל התחיל במקריות והתפתח בשיא המהירות מתוך רצון של ילדי רמת השרון לשמח ילדים המאושפזים בביה'ח. המתנות האלה לא רק ישמחו את הילדים, אלא ישמחו גם את הצוות המטפל בילדים המאושפזים אצלנו בביה'ח. כל ילד שיגיע אלינו לביה'ח, יקבל מהצוות הרפואי מתנה, כאשר הצוות יקבל בתמורה חיוך מהילדים.אנחנו מחבקים אתכם ומאמצים אתכם ורוצים להמשיך בשיתוף הפעולה המדהים הזה'.

יו'ר הנהגת הורים ברמת השרון קרן מקסימוב ברנדס דחפה וקידמה את הפרויקט המיוחד הזה שבמסגרתו ילדי רמת השרון תרמו החל מ-5 ש'ח ועד 500 ש'ח אמרה: 'חברנו ל'פיראט האדום' שנתנו הנחה וההיענות הייתה רבה מאוד. כבוד הוא לנו לעזור ולתרום והערבות הדדית. אני מקווה מאוד שהילדים המאושפזים ייהנו מהמתנות'.

בטקס השתתפו שירלי פאר יגרמן, נציגים נוספים החברים בהנהגת הילדים ברמת השרון ומנהלת אגודת הידידים במרכז הרפואי 'בני ציון' קרן כבירי. מנהל מחלקת ילדים במרכז הרפואי בני ציון פרופ' יצחק סרוגו, מנהל המכון לאימנולוגיה ומרפאת האלרגיה לילדים במרכז הרפואי בני ציון פרופ' אהרון קסל, ד'ר הדס זיידמן מהיחידה לכירורגיה פה ולסת בביה'ח ואחות אחראית במחלקת ילדים סנא הלון .

כולם הודו לילדי רמת השרון על תרומתם וציינו בדבריהם, כי 'כל פעם אנחנו מתרגשים מתרומות המסייעות לילדים המאושפזים לחייך אבל כאן רגשתם אותנו במיוחד. אצלכם זה גדול כי באתם ממרכז הארץ ויפה שממרכז הארץ יוצרים קשר איתנו. חשוב שילד מתחיל מגיל צעיר לתת משהו'. זה בהחלט חינוך לנתינה ולהרבה נשמה שהופכת ילדים קטנים ואיכפתיים למבוגרים רגישים וקשובים. את המדור זה רגיש במיוחד.

בכבוד רב,
גדי נס
ילדי רמת השרון תרמו 1,500 מתנות לילדים למחלקת ילדים במרכז הרפואי 'בני ציון' בחיפה. צילום: גדי נס

מתנות למחלקת ילדים בבני ציון מילדי רמת השרון. צילום: גדי נס

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מצטיינים: פגיית רמב'ם קיבלה תעודת...
*   רמב'ם ו'לתת תקוה' וכך מחממים את הלב...
*   רזיאל עמר חגג בשבת יום הולדת שש והפעם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים