עיריית חיפה נערכה לקראת מזג האוויר הסוער שישרור בימים הקרובים

על פי התחזית של השירות המטאורולוגי צפוי לא רק מזג אוויר סוער ששורר היום (רביעי) אלא גם מחר (חמישי). זה יכלול רוחות עזות וכמות משקעים גבוהה. עיריית חיפה, על כלל אגפיה, נערכה בהתאם, לרבות תגבור כוננים במחלקות התפעול ובמוקד העירוני

פורסם ב: 25/12/2019 14:12

חיפה בנגיעת אצבע מתכוננת למזג האויר הסוער. צילום: אתר עיריית חיפה
צפויים היום ומחר כמות משקעים גבוהה בחיפה, אשר עלולה לגרום להצפות וכן ינשבו רוחות חזקות בעוצמה של 50-80 קמ"ש. מזג אויר חורפי זה אמור להיחלש במהלך יום שישי.

עיריית חיפה נערכה מבעוד מועד למערכת חורפית זו, ועל כן החל מאתמול בשעה 22:00 בלילה נערכה העירייה לחסום את מנהרת חלוצי התעשייה לכניסת כלי רכב. בנוסף לכך במהלך הימים חמישי ושישי תתגבר העירייה את צוות הכוננים לשם התמודדות עם תרחישים אפשריים כתוצאה ממזג אוויר קיצוני. בנוסף הוחלט על תגבור הסיורים בשכונות לזיהוי מפגעי מזג אוויר וקיום סיורים באתרי בנייה מגודרים, תוך חיוב מנהלי האתרים בחיזוקם.

במקביל להיערכות העירונית, מומלץ לתושבים להיערך בביתם ולהכין אמצעי תאורת חירום למקרה של הפסקת חשמל, להטעין את הטלפונים הניידים, לנהוג בזהירות ולהימנע מנסיעות מיותרות, לנקות מרזבים, לחזק ולקבע חפצים שעלולים להתנתק מרוח חזקה (כגון דוודים, קולטים, אנטנות, אדניות, עציצים וכדומה). התושבים מתבקשים לפנות ולדווח על כל בעיה או צורך למוקד העירוני 106 אשר זמין לכל פניה 24 שעות ביממה.

(גיל מלר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   מה עושה בימים אלה עו'ד ראובן בינר לשעבר...
*   תפילת שלושת הדתות למלחמה בקורונה...
*   ראש עיריית חיפה ד'ר עינת קליש רותם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים