מרפאת עיניים חדשה הושקה היום במרכז הרפואי 'וולפסון'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: נאור בן סלמון

היום הושקה במרכז הרפואי 'וולפסון' מרפאת עיניים חדשה, על שם אולגה פ. וינד ז'ל, המצוידת במכשור הרפואי העדכני והמתקדם ביותר בתחום, בתרומת משפחת וינד. גם אדם נוימן בין התורמים, ואביו רופא העיניים ד'ר דורון נוימן עובד בבי'ח זה

פורסם ב: 19/12/2019 17:04

מימין לשמאל : נטלי יששכר,בן חור ירושלמי, ד'ר אנגל, ד'ר וינד,פרופ' קליינמן וסגנו ד'ר אסף בר. צילום: נאור בן סלמון
המרפאה הוקמה בתרומת משפחת וינד.המרפאה תעניק שירות רפואי מתקדם, הכולל את מיטב הבדיקות וכן שירות של אופטומטריסטים מומחים. מי הסלבריטאים שהגיעו לפתיחה? ד'ר דורון נוימן רופא עיניים בבי'ח זה שמח לתרומה של בנו , אדם נוימן, אשר העניק תרומה נדיבה להקמת מכון עיניים העתידי ב'וולפסון'.


פתיחת מרפאת העיניים החדשה מהווה סנונית ראשונה, לקראת הקמת מכון עיניים מתקדם לטובת מטופלי המרכז הרפואי. נכחו : ראש עיריית חולון מוטי ששון,מנכ'לית המרכז הרפואי וולפסון ד'ר ענת אנגל, המנהל האדמיניסטרטיבי של ביה'ח יניב פוגל,מנהל מערך העיניים ב'וולפסון פרופ' גיא קליינמן,משפחות התורמים ובראשם משפחת וינד עם ד'ר יחיאל וינד, רופא עיניים מתנדב בביה'ח והתורם לשיפוץ מחלקת היולדות ב'וולפסון', ד'ר דורון נוימן רופא עיניים בביה'ח,, מנכ'ל ובעלי חברת 'אופטיקנה' מאיר רסין,בעלי חברת 'תדיראן' משה ממרוד,יו'ר ועד העובדים של בנק לאומי מירי רובינו,יו'ר עמותת ידידי ביה'ח; בן-חור ירושלמי ומנכ'לית העמותה נטלי יששכר וכן תורמים רבים וידידי המרכז הרפואי וולפסון וצוות המרכז הרפואי.

אמרה ד'ר ענת אנגל מנכ'לית המרכז הרפואי 'וולפסון': 'בזכות התרומה של משפחת וינד למרפאת עיניים אנחנו מתחילים להגשים את החזון של מכון העיניים העתידי שמתוכנן להיבנות כאן למען המטופלים. הידידות ארוכת שנים של ד'ר וינד עם המרכז הרפואי מתבטאת לא רק בתרומות שלו אלא בעיקר בהתנדבותו כרופא עיניים במרפאת עיניים, ושותפות הגורל שלו עם וולפסון, ואנו מודים לו על כך מאד. תודה מיוחדת גם למנהל מערך העיניים פרופ' גיא קליינמן שהוא מנהל שפועל עם 'דרייב' ועם ברק בעיניים. הוא לא רק משפיע באופן דרמטי על עתיד מערך העיניים במרכז הרפואי, אלא גם על עתיד המרכז הרפואי כולו והצלחתו/.

פרופ' גיא קליינמן; מנהל מערך העיניים: 'היום אנחנו חונכים את אגף מרפאת העיניים החדש, וזהו רק צעד ראשון
בהתחדשות של מערך העיניים, אשר חרט על דגלו את המצוינות ואיכות השירות'.


בן-חור ירושלמי יו'ר עמותת הידידים: 'אין דרך אצילית יותר להנציח את זכרה של ד'ר אולגה וינד ז'ל מאשר לקרוא על שמה את מרפאת העיניים המצוינת של המרכז הרפואי וולפסון,המביאה מזור ומאור לאלפי מטופלים בשנה'.
מימין לשמאל : יניב פוגל,בן חור ירושלמי,נטלי יששכר,מוטי ששון ,פרופ' קליינמן, ד'ר וינד,ד'ר אנגל, גדי דוידוביץ'. צילום:נאור בן סלמון

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   לוחמי האש מצדיעים לכוחות מגן דוד אדום
*   חברת 'מעדני יחיעם' תרמו מוצרי נקניק...
*   'כללית' חוסכת ממטופליה חשיפה להדבקות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים