לראשונה בישראל יוכלו לקוחות 'דומינו'ס פיצ' לשלם על הזמנתם באמצעות bit. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

בנק הפועלים ודומינו'ס פיצה בשיתוף פעולה ראשון מסוגו- החל מהיום לקוחות דומינו'ס פיצה יוכלו להזמין פיצה ולשלם באמצעות אפליקציית bit. גם הילדים שלכם, באישור שלכם כמובן. השירות פתוח ללקוחות כל הבנקים. איזה צ'ופר תקבלו עכשיו במבצע הייחודי?

פורסם ב: 04/12/2019 13:19

דומינוס ביט. צילום: יח'צ
'דומינו'ס פיצה' אחת מהחברות החדשניות והמתקדמות בעולמות הדיגיטל, חברה לאפליקציית התשלומים הגדולה והמובילה בישראל - bit, על מנת להתחיל את מהפכת התשלומים בישראל ולייצר חווית קניה חדשה, נוחה יותר ובטוחה יותר. זהו שיתוף הפעולה הראשון בישראל המאפשר לגוף עסקי לקבל תשלום מלקוח פרטי באמצעות אפליקציית תשלומים ישראלית. השירות מאפשר לכלל לקוחות דומינו'ס פיצה, גם אם אינם לקוחות בנק הפועלים, לשלם באמצעות האפליקציה. התשלום ב-"bit" בטוח, פשוט ומהיר, ללא צורך בהקלדת פרטי כרטיס אשראי, ויעבוד בכלל ערוצי ההזמנה של דומינוס פיצה.

תהליך ביצוע התשלום בביט קל ומהיר: הלקוח מבצע את ההזמנה כרגיל, כאשר בסוף התהליך בזמן בחירת אופציית תשלום, תוצע לראשונה האופציה לתשלום באמצעות bit. גם ילדים יכולים מעתה לבצע הזמנה באתר, גם כשההורה לא לידם, ללא צורך בפרטי כרטיס האשראי של ההורה. האחרון מקבל בקשה לתשלום ומשלם באמצעות bit

במסגרת השקת שיתוף הפעולה דומינו'ס פיצה תציע לכל מי שישלם באמצעות האפליקציה מבצע ייחודי של שתי פיצות משפחתיות ודמי משלוח ב- 80 ש'ח בלבד.


עידו פרידמן סמנכ'ל שיווק ב'דומינו'ס פיצה': 'חדשנות היא בבסיס ה- DNA של המותג. השקנו את עולמות הדיגיטל כבר ב- 2009, עם השקת אתר האיקומרס הראשון, לאחריו יצאנו עם אפליקציות הסחר הראשונות שלנו, וכמובן עם אפליקציית המובייל שלנו.

אנחנו לא מפסיקים למצוא דרך כדי להגיע לקהל הרחב. רק לפני כשנה את אפשרות ההזמנה בטלוויזיה החכמה של 'פרטנר'. שיתוף הפעולה עם בנק הפועלים הוא שלב נוסף ומתקדם בחוויית השירות והדיגיטל שאנו פועלים כל העת להביא ללקוחותינו. הצרכן מחפש כיום חווית קנייה מהירה, פשוטה ובעיקר בטוחה ואנחנו שמחים להיות הראשונים בישראל להשיק שירות זה. אנו מאמינים כי שיתופי הפעולה דיגיטליים כדוגמת אפליקציית ביט עוזרת ביצירת מערכת יחסים עם מעורבות גבוהה יותר של הלקוחות, לצד שביעות רצון ונאמנות גבוהה יותר'.

סער זכריש CDO חטיבת החדשנות בבנק הפועלים: 'bit, אפליקציית התשלומים המובילה בישראל עם קרו בל- 2.8 מיליון הורדות, היא התגלמות מהפיכת התשלומים וחוויית הלקוח בישראל, לאחר שהפכה את פעולת התשלום לפשוטה כמו שליחת מסרון. bit הושקה כמענה לצורך בפתרון טכנולוגי פשוט ומהיר לביצוע תשלומים יומיומיים לאנשים אחרים וממשיכה להתחדש בהתאם לצרכים המשתנים בשוק, ומשמשת יותר ויותר חברות ועסקים בעולמות הביטוח, קמעונאות, חינוך תחבורה והיד עוד נטויה.
שיתוף פעולה משמעותי זה, שמשלב בין העוצמות של דומינו'ס פיצה כגוף מוביל וחדשני, לבין היכולות המתקדמות של bit, ייתן מענה ללקוחות, תוך יצירת חווית קנייה נוחה וחדשנית. bit עשתה מהפיכה בתחום התשלומים בין אנשים ואנחנו רוצים לעשות אותה מהפיכה גם בתחום זה, יחד עם דומינו'ס פיצה".

אודות אפליקציית bit: הושקה כמענה לצורך בפתרון טכנולוגי פשוט ומהיר לביצוע תשלומים יומיומיים בין אנשים באופן הבטוח והמאובטח ביותר בחוויית תשלום ייחודית, זמינה ומהירה. האפליקציה, שהפכה כבר למילה נרדפת לתשלום דיגיטלי, מובילה בדירוגים בחנויות כבר 3 שנים ברציפות ומתאימה לכלל הצרכנים בישראל. bit מבוססת על עקרון הפשטות ו"מדברת" בשפה שכולם מבינים, כך שכל אחד, יכול להשתמש בה בקלות. כראייה, אחוז ניכר מהמשתמשים הפעילים הם מעל גיל 60, והמשתמש הכי מבוגר בן 92. למעשה - כל אחד יכול.

(דביר רויטמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   אנה דה ארמס כוכבת הסרט החדש בישראל...
*   ויקטורי השלימה החודש פתיחת ארבעה...
*   רשת 'ויקטורי' פתחה חמישה סניפים של...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים