ספא מלון ריץ-קרלטון הרצליה גורף פרסים. כבוד עולמי. כתבה: רונית קיטאי

ספא מלון ריץ-קרלטון בניהולו של יגאל גבאי זכה בפרס Israel's Best Hotel Spa 2019 מטעם World Spa Awards And the winner i c בנוסף לכך הם מלון זכה ון זכה בפרס ספא המלון הטוב ביותר בישראל לשנת 2019 מבין 50 (!) מדינות בעולם. מעיינות ההצלחה....

פורסם ב: 03/12/2019 20:13

ספא ריץ קרלטון. צילום: יח'צ
בארוע מרשים של טקס פרסי הספא העולמי לשנת 2019 של World Spa Awards, אשר התקיים לאחרונה במלון ארמני בדובאי ARMANI hotel Dubai התמודדו 210 אתרי ספא מ- 60 מדינות ב 39 קטגוריות שונות ומעניינות : World's Best spa destination, World's Best hotel spa , day spa Best , World's Best airline lounge spa ,World's Best casino hotel spa World's Best Desert Spa , Best Detox program ,World's Best Eco Spa ... על מגוון פרסים ותארים.

תהליך הבחירה נעשה ע'י בכירי תעשיית התיירות , בכירי תעשיית life style ,עיתונאים, מובילי דעת קהל וציבור רחב , כאשר מירב כובד המשקל נופע על ביקורות של הקהל הרחב , והקהל מצביע על אתרי הספא המועדפים עליו .

מישראל התמודדו ארבעה נציגים וביניהם ספא יערות הכרמל של רשת 'ישרוטל', ספא 'דיוויד אינטרקונטיינטל' תל אביב, ספא מלון 'מצודת דוד' והזוכה הוא ספא מלון ריץ-קרלטון אשר לו זו הזכיה הרביעית ברציפות מאז 2016 .

ספא ריץ-קרלטון הרצליה עמד בגאווה לצד זוכים נוספים בטקס כגון: ספא אמאן בטוקיו, ספא הארן הריטג' במלון אינטרקונטיננטל דאנאנג סאן פנניסואלה, קליניק לה פריירי בשוויץ, וספא קרול ג'וי בפיירמונט מונטה קרלו.

תחרות פרסי הספא העולמי של World Spa Awards מתקיימת מאז 2015 , תחת המטריה של תחרויות ה "“World Travel Awards -ארועי הדגל של ענף האירוח והתיירות האקסלוסיבי העולמי אשר חוגג בימים אלו 26 שנים להיווסדו.

פרסי הספא העולמי World Spa Awards מצטרפים למגמה העולמית של הערכה והוקרה לבקרת איכות, לשמש אמת מידה של מצוינות ובחינת איכות המוצרים והשרותים על ידי אנשי מקצוע לצד קהל רחב ולסייע לטפח עידן חדש של צמיחה בתיירות הספא.

פרס נחשב לפרס יוקרתי בינלאומי המהווה סמן ימני לתיירות הפרימיום והluxury, הפרסים מחולקים לפי חלוקה ליבשות, מדינות וכמובן פרס עולמי בו זכתה השנה דובאי אשר ביססה את המוניטין שלה כיעד האולטימטיבי, בכך שקטפה את התואר "יעד הספא הטוב בעולם".

World Spa Awards מצטרף להישג מרשים של ספא מלון ריץ-קרלטון : אחד מחמשת אתרי הספא המובילים בקרב אתרי הספא של רשת MARRIOTT הבינלאומית, בנושא ריווחיות, גידול בהכנסות ואיכות השרות. ספא מלון ריץ- קרלטון הרצליה הגיע למקום החמישי המכובד מתוך 61 אתרי ספא מובילים בעולם ובכלל זה :MARIOTT SISLI ספא מלון ריץ-קרלטון בודפשט, ספא ריץ-קרלטון ברלין , ספא ריץ-קרלטון ברצלונה, ספא ריץ-קרלטון מוסקווה ועוד, כאשר הציג גידול בהכנסות של כ 20% בהשוואה ל2018 במחזוריות וריווחיות , וכ65% גידול שנתי ברמת השירות.

יגאל גבאי מנהל ספא מלון ריץ-קרלטון הרצליה מסר : 'אנחנו גאים לקבלת פרס היוקרה של מוסד World Spa Awards וזהו כבוד גדול. כספא המשרת אורחים מכל העולם אנו מקפידים על רמת שירות מוקפדת ואיכות המוצר במטרה לעמוד בסטנדרטים בינלאומיים ולהשוות את הספא מתקניו ומוצריו למתחמי ספא אקסלוסיביים, בינלאומיים כפי שרשת MARRIOTT ומלונות היוקרה של רשת ריץ-קרלטון מנהלים ברחבי העולם . יחד עם חברת קריסטינה אנו מקפידים להעניק מגוון רחב של טיפולים ומוצרים באיכות הגבוהה ביותר והמותאמים למגוון רחב של צרכים רצונות וחלומות של לקוחתינו'.
ספא ריץ קרלטון הרצליה. צילום: יח'צ

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   מלון ראשון ייבנה באילת לאחר 17 שנים...
*   היו כבר בתי חולים שהפכו למלונות יוקרה...
*   כנס ויצו העולמי EGM מתקיים מהבוקר באולם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים