'אני לא עוד מאמנת! ממאמנת ירוקה למאמנת עסוקה' מאת יונית טרנר, בהוצאה עצמית. כתבה: רונית קיטאי

צריך אומץ והעזה לעזוב מקום עבודה כבכירה בשירות המדינה, לפתוח בקריירה חדשה ובמקביל לפתח קלפי אימון וטיפול. כיום יונית טרנר עובדת כמאמנת אישית ובמקביל מכשירה מאמנים ומטפלים

פורסם ב: 03/12/2019 08:54

אני לא עוד מאמנת! ממאמנת ירוקה למאמנת עסוקה מאת יונית טרנר. הוצאה עצמית
לדברי יונית טרנר: 'עד שכתבתי את הספר לא הרגשתי שונה. באמת חשבתי כי כל המאמנים והמאמנות יוצרים להם סוג כזה או אחר של שי'ח. המקרה של מיכל (המתוארת בספרה. ר.ק.) ושל רבים אחריה, הבהירו לי את נחיצותו של הספר. הבידול בעיניי הוא בדרך העשייה והוא חשוב לא פחות מהבידול השיווקי הקלאסי. אני יודעת כי הדעה שלי שונה ואולי תחשב בעינייך לחדשנית ופחות מקובלת בקריאה ראשונה, אבל הגישה שלי אומרת תהיי שונה בעשייה שלך, תהיי שונה בקידום שלך את האחר. תהיי קשובה אליו ותתאימי אליו את הדברים. כך תהיי שונה. כך הדברים ייעשו בצורה שונה , וכך תביאי את עצמך לקידמת הבמה, לפי ראות עיניי בדרך קלאסית'.

לאחר שמונה שנות עבודה במגזר הפרטי ו-25 שנה במשרות בכירות בשירות המדינה, בחרה יונית טרנר, מאמנת אישית המתמחה בהנחיה ובהכשרה של מאמנים ומטפלים לשלב ערכות הקלפיםturn point שפיתחה ולהתמקד בקריירה שנייה בתחום האימון, בדגש מיוחד על אימון למערכות יחסים ואימון לצעירים לצד פיתוח ערכות קלפי אימון וטיפול.

תחומים אלה הנוגעים בחיים של האחר מביאים לידי ביטוי את מערכת הערכים של יונית טרנר, הכוללת: חתירה למנהיגות צעירה ודינמית, יצירתיות, חדשנות, מקצוענות וקבלת החלטות ממקום של רצון חופשי והנאה. אלו ורבים משכו את יונית לתחום זה, בו היא עושה חייל בשנים האחרונות. ערכות הקלפים של turn point מכסות ומלוות תהליך אימון שלם, ובעזרתן נוצר מרחב אימוני בטוח, כאשר היושב ממול נהנה מתקשורת מקרבת, פתוחה ומאפשרת.

יונית טרנר, M.B.A, היא מאמנת אישית מפתחת ערכות הקלפים של turn point, מנחה ומכשירה מאמנים ומטפלים לשלב את העורכות בחדר העבודה. למי מיועד הספר? לנשים שהאימון אצלן זה ייעוד והטיפול – שליחות, לכל אותן מאמנות ומטפלות שמבקשות ליצור שי'ח חדש בחדר העבודה ומחפשות רעיונות, דרכים וכלים לעשות את זה נכון מהרגע הראשון, ולאלו המבקשות לרגש ולקדם כאחד את כל מי שרק צריך ורוצה להיות שם ולחולמות להפוך לעסוקות הרבה יותר.

שלוש התועלות שמקבלים מהספר: לא לוותר על החלום ללכת עד הסוף בכל דרך אפשרית, ליצור שי'ח מתאם אישית לכל מתאמן ומטופל שמגיע כדי שיהיה בטוח שהוא נמצא בידיים טובות הרואות ומעריכות אותו, ולהבין שיש שיטה בדוקה ליצירת WOW באמצעותה אפשר להפוך למנטורית בתחום עיסוקך ולקבל הפניות בלי לבקש.

מאת יונית טרנר, 189 עמודים – 79 ש'ח. הוצאה עצמית. לרכישת קלפים, סדנאות, הרצאות, ליווי אישי וקבוצתי ולקבלת תשובות איך ליצור שי'ח חדש היא מזמינה אתכם לכתוב למייל שלה
Yonitht@gmail.com
להכנס לדף הקלפים בפייסבוק:
קלפי אימון וטיפול turn point
או לאתר שלה:

www.turnpoint.co.il
יונית טרנר מחברת הספר 'אני לא עוד מאמנת! בהוצאת עצמית

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'חשיפה מלאה' את קתרין פוקס. רומן אירוטי...
*   עשי שאסלח מאת סנדרה והבה. הוצאת 'יהלומים'...
*   6,000 ק'מ של הבטחה - רומן היסטורי מאת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים