אלה סטולר הדוגמנית הווירטואלית הישראלית הראשונה,צורפה כשגרירת מותג FIX. כתבה: שרון בן-פורת. צילום: רותם לבל

טרנד הווירטואליות מגיע לישראל ורשת FIX חתמה עם אלה סטולר, הווירטואלית הישראלית הראשונה, כשגרירת המותג לצד הדוגמניות עומר נודלמן, שקד דוד, ריי אביטן, גאיה קיי ועוד. מה אומרת על התופעה הזאת חן בן ישי מנהלת השיווק של FIX?

פורסם ב: 02/12/2019 20:01

אלה סטולר הדיגיטלית הישראלית הראשונה מצטרפת לשגרירות פיקס FIX. צילום: רותם לבל
אלה סטולר מצטרפת לדוגמניות הווירטואליות המובילות בעולם ביניהן ליל מקוולה, שודו גראם, אימה גראם ולילה בלו.

הדוגמנית הווירטואלית Lil’ Miquela יצרה מהפכה בעולם האופנה עם חשבון אינסטגרם המונה מעל מיליון וחצי עוקבים, ושיתופי פעולה עם פראדה, לואי ויטון ועוד.

המותג הבועט fix החליט ליצור טייק מקורי משלו למגמה החדשנית של דוגמניות וירטואליות, ויחד עם חברת הסטארט-אפ זואי וסוכן הדוגמניות עומרי יערי מציגה לעולם את Ella Stoller, fix 1st virtual model.

חן בן ישי, מנהלת השיווק של FIX אמרה היום: wFIX הינו מותג שנולד לתוך המדיה החברתית, ככזה הוא חשוף לטרנדים המובילים בעולם ולכן דוגמנית וירטואלית כתופעה אינסטגרמית מהווה מהלך שטבעי לנו לאמץ ולהתחבר כתוכן חדשני ויזואלי ברשת החברתית. אלה סטולר,

הווירטואלית לא תבוא על חשבון דוגמנית אמיתית עם אופי, לב ונשמה, אלא לצדן של שגרירות המותג שלנו אשר כל אחת מהן מייצגת משהו אחר ומיוחד משלה, בעוד אלה סטולר נותנת לנו את ההזדמנות לשילוב תוכן חדשני ויזואלי מעניין ברשת החברתית.

(נופר דואני)
אלה סטולר הדיגיטלית הישראלית לפיקס FIX. צילום: רותם לבל

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   014 של בזק בינלאומי מעניקים 60 דקות שיחות...
*   אורלית אוקוביץ', זכיינית חברת BIO SCULPTURE...
*   רשת הפארם Be מבית 'שופרסל' פתחה סניף...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים