איך לגדל ילדים מאושרים הדרך למעלה. ספר שני בסדרה מאת: ויטאלי בוצ'אצקי. הוצאת ספרי ניב

יטאלי בוצ'אצקי (36) מהנדס רפואי בהכשרתו (מפתח מכשור רפואי בחברת הייטק), סופר, מרצה, מדריך הורים, מלווה סופרים ומנכ"ל UPKids להעצמת הורים וילדים.ויטאלי נולד בברית המועצות לשעבר בשנת 1982 והוא בנם של רופא ומהנדסת. בגיל שבע עלה לארץ עם משפחתו במשך 20 שנה גר ביפו ומזה שבע שנים חי בבת-ים עם רעייתו ושני ילדיו. לפני חמש שנים הפך לאב והפך זאת למשימת חייו

פורסם ב: 28/11/2019 10:06

איך לגדל ילדים מאושרים הדרך למעלה. ספר שני בסדרה מאת ויטאלי בוצ'אצקי. הוצאת ספרי ניב
153 עמודים, 97 ש"ח


נתונים על ההצלחה של הספר הראשון בסדרה:
- מעל 50,000 עותקים נמכרו
- מעל 20 פעם כיכב במקום הראשון ברשימות 'רבי המכר' בארץ
- מעל 50 פעם הופיע בחמישייה הראשונה של 'רבי המכר'
- הגיע למקום הראשון ב-8 קטגוריות של ספרי הורות באמזון
- מעל 100,000 עוקבים בעמוד הפייסבוק

כל מה שויטאלי בוצ'אצקי רצה, הוא להכין עצמו כהורה לקראת לידת ילדיו. כאיש הייטק שעובד סביב השעון, שאל את עצמו איך יוכל להיות האבא הטוב ביותר לילדיו בשעה אחת ביום.

הוא החל ללמוד את התחום. קרא מאות ספרים ואלפי מחקרים, השתתף בקורסים וסדנאות, שמע עשרות הרצאות - והתמכר. בשלב מסויים החל לשתף את תובנותיו ואת התהליך שעבר בעמוד בפייסבוק בעל שם זהה לספר. להפתעתו הגדולה העמוד תפס תאוצה ותוך זמן קצר כבר היו לו עשרות אלפי עוקבים פעילים.
שני הספרים נכתבו בעקבות מאות פניות שקיבל מחברי עמוד הפייסבוק שהקים.

בספר זה, כמו בספרו הקודם, מציג ויטאלי גישה, גישה מעצימה – כיצד לגדל ילדים מאושרים, מצליחים ובריאים בנפשם.

הספר מלווה בדוגמאות רבות מחייו האישיים של ויטאלי. באופן נגיש וקל לעיכול ובלי לנסות לחנך, הוא מגיש עצות וכלים מעשיים כיצד לממש את הייחודיות של ילדינו ולהגשים את יעדיהם וחלומותיהם; כיצד להשפיע ולהנהיג כהורה במשפחה; כיצד למוסס התנגדויות ולהניע את ילדינו לפעולה; כיצד לפתח בהם התמדה ונחישות; כיצד ליצור מערכות יחסים מצוינות בין בני המשפחה ועוד.

כדי ליצור חוויית קריאה ייחודית מהראשונות בעולם, נוספה לספר אפליקציה שפותחה בישראל – GreatBoox - המשלבת ספר מודפס עם תוכן עשיר ורווי מדיה, בעזרתה ניתן להוריד את כל תמונות הספר ולהדפיסן, להוריד תרגילים, סרטוני השראה והעצמה וסיפורים מוקלטים שניתן להשמיע לילדים.

בין יתר הציטוטים החכמים בספר : 'פיזיקאי חכם אמר פעם 'התרופה הטובה ביותר לאדם היא אהבה'. מישהו שאל אותו מה אם זה לא עובד?' הוא חייך ואמר 'תגדיל את המינון'.


2כשהחלב נשפך על כל הרצפה, העיניים הקטנות שלהם מביטות בכם ומפחדות מהתגובה שלכם. זכרו תמיד מה באמת חשוב! אולי יקח לכם רק חמש דקות לנקות את הרצפה אך יקח לכם הרבה יותר זמן לתקן נפש שבורה2.

לויטאלי בוצ'אצקי יש מוצרים נוספים להעצמת הילדים (ביניהם יומן הצלחות, יומן רעיונות, יומן משימות ויומן חוויות) ניתן למצוא באתר הבית של ויטאלי בוצ'אצקי UPKids. הספר מכיל 153 עמודים - 97 ש'ח.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   לאן נעלם המוצץ? מאת כרמלה נתן. איורים:...
*   טוטו האוטו ודודו הדוד מאת יצחק גול...
*   'אני לא עוד מאמנת! ממאמנת ירוקה למאמנת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים