מירה כאחלי בת 24 ממעלות תרשיחא נבחרה כפרזנטורית הערבייה הראשונה לרשת SCOOP. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דור אהרון

מירה כאחלי בת יחידה להוריה היא בוגרת מכללת כינרת ובעלת תואר ראשון בתקשורת. למירה כאחלי יש בוטיק בגדים במעלות תרשיחא 'בוטיק מירה' . היא תככב לצד דניאל גרינברג הפרזנטורית של רשת SCOOP בקמפיין ייעודי למגזר הערבי

פורסם ב: 27/11/2019 09:41

מימין לשמאל פרדי אינסאנז עם מירה כאחלי ורוני אינסאנז צילום: דור אהרון
אתמול בבוקר השתתפו 50 יפהפיות באירוע שהתקיים בסניף רשת נעלי SCOOP בפאשן ביג נצרת. המקום הפך ליום אחד לשמש כסטודיו לצורך אודישנים בו כולן התחרו עשרות היפהפיות על התואר: 'הפרזנטורית הערבייה הראשונה של רשת נעלי SCOOP'.

לאודישנים שהחל בשעה 9.00 בבוקר הגיעו המועמדות מרחבי הארץ, מגיל 17 ומעלה. הלבישו אותן היטב,והן אופרו ושיערן סודר בעזרת סטייליסטיות, מאפרים ומעצבי שיער. פרזנטורית SCOOP הנוכחית דניאל גרינברג הגיעה כדי לפגוש אותן והעניקה להן טיפים מקצועיים.

לאחר המיון הראשוני נבחרו עשר המועמדות הסופיות שעברו קורס הליכה על מסלול תצוגת אופנה כמו כן הסטייליסטיות התאימו להן אישית קולקציות נעלי חורף 2020 ופרטי לבוש, מעצבי שיער ומאפרים הכינו אותם לתצוגת אופנה שנערכה בשעה 16.00.

את האירוע הנחתה תמרה וורד ולצדה חבר השופטים שמנה את רוני ופרדי אינסאז מבעלי רשת 'סקופ', הסטייליסטית יולי סגרדה, יארא משעור עורכת ראשית של ירחון לילק הערבי ואשת הטלויזיה רובא נאסרלה.

רוני אינסאז מבעלי SCOOP פתח את האירוע : 'אנחנו הרשת הראשונה בישראל שבוחרת פרזנטורית מהמגזר הערבי, ומקווים שחברות וארגונים נוספים ירימו את הכפפה ויראו במגזר הערבי חךק בלתי נפרד מהשוק הישראלי.

פתחנו לאחרונה 20 סניפים ייעודיים למגזר הערבי ומגמה זו תמשיך גם בשנת 2020. בחירת פרזנטורית ערביה, הוא רק השלב הראשון במהלך אסטרטגי במסגרתו נערוך קמפיינים ייעודיים למגזר, אירועים, השקות ותצוגות אופנה'.

בשעה 17.00 הוכרזה הפרזנטורית החדשה: היא מירה כאחלי בת 24, ערביה נוצרייה, תושבת מעלות תרשיחא. זהו הקמפיין הראשון שלה ובקרוב הוא מתכננת לעבור להתגורר בחיפה, שתהיה עבורה 'העיר הגדולה' שתחבר בינה לבין המרכז ומנגד תישאר קרוב להורים.

מירה כאחלי על הזכייה והתואר פרזנטורית רשת SCOOP: 'אני נרגשת להוביל קמפיין אופנה לרשת הנעלים המובילה בישראל ומודה לבעלי חברת סקופ שנתנו לראשונה הזדמנות לדוגמנית מהמגזר הערבי להיכנס לעולם האופנה וזה חלום שמתגשם'.
דניאל גרינברג הגיעה בבוקר יום האודישנים לסניף סקופ נצרת כדי לברך את המתמודדות ולתת להן טיפים.צילום :דימה קרמינסקי

מימין לשמאל :איה סיגאר ,מירה כאחלי ,פרדי ורוני אינסאנז ,קארול חמתי ורים מטר .צילום: דור אהרון

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   היום ומחר מתקיימים התרמות דם בטכניון...
*   ההסתדרות במרחב חיפה למען עובדי מגן...
*   עו'ד משה יונאי ממשרד רולף-יונאי נבחר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים