שמרת הזורע השיקה את העיצוב המחודש של סניפי הרשת - בסניף הדגל של החברה בקיבוץ שמרת. צילום: RITVO PHOTOGRAPHY

אריה ויסמן מנכwל משותף בקבוצת ויסמן ובעליה של רשת 'שמרת הזורע' קיבל ברכות מיורם ישראלי סגן ראש מועצת מטה שהתכבד בתקיעת המזוזה וסיפר בהתרגשות על תרומתה של משפחת ויסמן לתעשיה הישראלית

פורסם ב: 26/11/2019 23:45

אריה ויסמן גוזר את הסרט בפתיחת הסניף המחודש של שמרת הזורע בקיבוץ שמרת .צילום :RITVO PHOTOGRAPHY )
יורם ישראלי הרחיב גם על חלקה של משפחת ויסמן באיזור הצפון לתרומתה לפרנסת מאות משפחות באזור. עוד היו קובי בן-סימון סמנכ'ל הרשת, כפיר ויסמן הדור השלישי למשפחת המייסדים בקבוצת ויסמן ועד רבים אחרים


מיליון ש'ח הושקעו בעיצוב המחודש של סניף הרשת בקיבוץ שמרת המשתרע על אלף מ'ר. כל תשעת הסניפים של הרשת יעוצבו בהדרגה לפי מודל זה,

רשת שמרת הזורע השיקה השבוע את העיצוב החדש של סניף הדגל של החברה בקיבוץ שמרת, אשר ישמש מודל לעיצוב מחדש של כל חנויות הרשת. החנות המחודשת מתאימה לצרכי הרשת המתפתחת ותאפשר תצוגה מושלמת לרהיטי החברה המתאימים לכל חלקי הבית.

רשת שמרת הזורע הפכה במהלך השנים לאחת מרשתות הרהיטים ועיצוב הבית הגדולות האיכותיות והמובילות בישראל. זו אחת הרשתות היחידות אשר מציעות רהיטים לכל החדרים בבית, למעט מטבחים וריהוט אמבטיה.

בארוע הושקה גם קולקציית הרהיטים החדשה לשנת 2020 העשירה בחומרים, בדים, צבעים ומרקמים בהתאם למגמות עיצוב עולמיות עכשוויות, שרוב עיצוביה נעשה במחלקת העיצוב והתכנון של החברה.

לדברי אריה ויסמן מנכ'ל רשת שמרת הזורע: 'זהו אך סימבולי שסניף הדגל של שמרת-הזורע הוותיקה והמובילה, זוכה למראה חדש המותאם למגמות עיצוביות וצרכניות עכשוויות, 20 שנה בדיוק לאחר שמשפחתנו, משפחת ויסמן, החלה בתהליך הרכישה של החברה'.

במעמד הפתיחה ניתר אריה ויסמן (72) בקלילות על אחד משולחנות הסלון שבסניף ונשא מילים מרגשות לרגל מהלך העיצוב המחודש שזוכה לו הרשת בימים אלו.

יורם ישראלי סגן ראש מועצת מטה אשר שסניף שמרת והמרכז התעשייתי של החברה נמצאים בתחומי המועצה, התכבד בתקיעת המזוזה וברך את משפחת ויסמן הירושלמית על שבחרה להשקיע בתעשיה באזור, לפתוח בפארק בר-לב את המרכז התעשייתי הגדול והמתקדם בישראל שתורמת לפרנסת מאות משפחות באזור.
רשת הרהיטים ועיצוב הבית "שמרת הזורע" היא בבעלות "קבוצת ויסמן" מירושלים, אשר נוסדה לפני 87 שנים, בשנת 1932, על ידי ליאו ויהודית ויסמן שעלו לישראל מגרמניה גם באותה שנה. לפני כ- 4 שנים החלה הקבוצה


להתבסס בשוק האון-ליין ולמכור רהיטים באינטרנט בהצלחה רבה ובכך למעשה הונגשו מותגי הקבוצה גם לזוגות צעירים וסטודנטים וכמובן לקהל המבוגר והוותיק שמכיר ומוקיר את המותג הישראלי השורשי.
"קבוצת ויסמן" מעסיקה כיום כ- 180 עובדים מיומנים ומסורים בראשות הנהלה מקצועית עם דור המשך שלישי. הקבוצה בעלת המותגים הבאים: רשת "שמרת הזורע" "רהיטי עין חרוד", רשת רהיטי תינוקות "משכל", "שמרת הזורע" פרויקטים, Net collection”" ו- "רהיטי ויסמן" ירושלים. מלבד הפעילות הקמעונאית, משווקת ויסמן רהיטים בסיטונאות ל- 120 חנויות רהיטים בכל רחבי הארץ ולצד כל אלו ,מקיימת בקבוצה גם פעילות גלובאלית באמצעות חברת "ויסמן הולדינג" המנוהלת ומתנהלת מחוץ למדינת ישראל ומפיצה רהיטים בסיטונאות בין מדינות.
לפני מספר חודשים השלימה הקבוצה את הקמת המרכז תעשייתי החדש בפארק התעשיות בר-לב , מרכז המשתרע על 7.700 מטר ובהשקעה של כ- 38 מיליון ₪. המרכז משרת את כול החברות ב- "קבוצת ויסמן" ומדובר באחד המרכזים המודרניים בישראל עם טכנולוגיה מתקדמת ביותר וראיה של 20 שנה קדימה על מנת לתת מענה להתפתחות הקבוצה.
אריה ויסמן ויורם ישראלי בהשקת העיצוב המחודש של רשת שמרת הזורע בקיבוץ שמרת .צילום: RITVO PHOTOGRAPHY

אריה ויסמן גוזר את הסרט בפתיחת הסניף המחודש של שמרת הזורע בקיבוץ שמרת .צילום :RITVO PHOTOGRAPHY

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   מרכז 'בנייני האומה' בירושלים אירח...
*   בטרם הגבלת ההתכנסות עקב הקורנה, עמותת...
*   לשכת עורכי הדין בראשותו של עו'ד אבי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים