נשיאת SIGMA העולמית ד'ר בת' טיגס, ביקרה בבי'ח 'כרמל'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'

נשיאת ארגון סיגמה העולמי הכולל 137,000 אחים ואחיות מכל רחבי העולם נחתה לביקור בישראל ובאה לביקור אישי ומיוחד במרכז הרפואי כ'רמל'? מי אירח אותה אישית?

פורסם ב: 25/11/2019 23:29

שיאת סיגמה. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל
ד"ר בת' נפגשה לשיחה אישית עם מנהלת הסיעוד של בית החולים, אהובה טל, והן דנו בנושאים הבוערים המעסיקים את עולם הסיעוד.מנהלת הסיעוד אביבה טל הציגה לד'ר בת' את אגף הסיעוד בבית החולים 'כרמל', אגף בו מועסקים מעל 800 אחים ואחיות והוא נחשב לסקטור הגדול והמרכזי בבית החולים.


בליווי מנהלת הסיעוד של מחלקת יולדות ורד כהן ומנהלת הסיעוד של התינוקייה סופיה גימפלסון סיירה נשיאת סיגמה ד'ר בת' במחלקה היולדות המוצלחת של בית החולים התרשמה מהרמה המקצועית הגבוהה של הצוות. ד'ר בת' התרשמה במיוחד מפרויקט עידוד ההנקה הפועל במחלקה ושמעה מצוות הפגייה על פרויקט 'שומר הראש ', פרויקט ייחודי שפותח בפגיית 'כרמל' למניעת נזק מוחי בפגים הקטנים.

מחלקה זו נבחרה זו השנה החמישית ברציפות כפגייה המצטיינת בישראל והיא מקור גאווה באגף המיילדות של בית החולים. במהלך הביטקור סיירה נשיאת SIGMA במחלקה הקרדיולוגית וביחידה לטיפול נמרץ לב של בית החולים , סקרה את הציוד המתקדם והתרשמה מניתוחי ה- TAVI המתקדמים.

בית החולים 'כרמל' מקבוצת 'הכללית' נחשב בין המרכזים המובילים בארץ בכמות ובאיכות טיפולי ה TAVI . והוא מצטרף לשירות איכותי ומוביל של המערך הקרדיווסקולרי מערך הלב וכלי הדם המוביל של כרמל.בסיום הסיור בבית החולים הודתה מנהלת הסיעוד אביבה טל לד'ר בת' ולנציגי המשלחת שהגיעו אתה על הביקור בבית החולים ואמרה כי תשמח לארח אותם בכל פעם שיגיעו לישראל.

/ אנו רואים חשיבות רבה בקיום קשרים בינלאומיים מקצועיים במטרה לשפר ולעדכן את האחים ואחיות שלנו/ אמרה אביבה טל. לדבריה 'עולם הסיעוד הוא עולם אקדמי מתפתח ומאוד חשוב לנו שהצוותים שלנו יהיו מעודכנים בשיטות הטיפול והתפתחויות החשובות המתרחשות בעולם הסיעוד'. לאורחת היא אמרה : 'היה לנו לעונג ולכבוד לארח אותך כאן אצלנו בכרמל ונשמח לארח אותך שוב גם בפעמים הבאות'. בנוסף לכך השתתפה ד'ר בת' גם ביום חשיפה מיוחד שהתקיים באוניברסיטת חיפה בו הירצתה על פעילות הארגון ברחבי העולם
בצילום - אהובה טל מנהלת הסיעוד עם נשיאת סיגמה העולמית וצוות מחלקת יולדות בכרמל
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מרכז הפעלת הדוגמים של מד'א בירושלים...
*   בדיקה פשוטה לאיתור רמות חמצן בדם עשויה...
*   חוששים לפנות למיון בבית חולים? לאור...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים