שמואל דורנשטיין יו'ר ובעל חברת 'רב בריח' מעלה את מצב הרוח של עובדי החברה. הכיצד? כתבה: רונית קיטאי. צילם: איתי כהן

שמואל דונרשטיין העניק באירוע חגיגי מלגה לשאדי סלאמה בנו של זיאד סלאמה העובד בייצור מעל 20 שנה. העובד המתגורר בכפר ראמה מאושר על כי בנו שאדי סלאמה לומד רפואה בטכניון זו השנה השניה ועכשיו עם המלגה יש לו עוד יותר סיבה טובה לחיוכים

פורסם ב: 24/11/2019 15:52

זיאד סלאמה עובד מפעל כרמיאל , שאדי סלאמה בנו של זיאד ושמואל דונרשטיין יור ובעלים רב בריח . צילום: איתי כהן
במסגרת תרומתה לקהילה התחייבה חברת 'רב בריח' לתמוך ולהעניק עזרה לטובת קידום השכלה לסטודנטים מצטיינים ברחבי הארץ ובפרט לילדי ועובדי החברה.

שמואל דונרשטיין, יוקר ובעלים חברת רב בריח הגיע הבוקר למפעל דלתות הפנים בכרמיאל וערך טקס צנוע לטובת הענקת מלגה לשאדי סלאמה, בנו של זיאד סלאמה העובד במחלקת הייצור מעל 20 שנה. מבין ארבעת ילדיהם של משפחת סלאמה שניים לומדים במוסדות להשכלה גבוהה. שאדי ופאדי. זו היתה התרגשות לשני הגברים במשפחת סלאמה ולא פחות למעניק המלגה.

שמואל דונרשטיין יו'ר ובעלים חברת רב בריח אמר: 'רב בריח חרטה על דגלה לתמוך ולסייע לעובדי היצור בחברה על מנת לעזור לילדיהם לרכוש השכלה גבוהה כי זוהי האפשרות הטובה ביותר להשתלבות בחברה. אין לי ספק כי המלגות הרבות אותם אנו מחלקים כל שנה בעלות של 50 אלף ש'ח בשנה, מאפשרות להרבה מעובדי היצור בחברה להקנות לילדיהם קידום לעתיד שיאפשר רווחה וכבוד לכולם. אני מאמין כי התמדה ונחישות לצד מצוינות במהלך הלימודים האקדמיים תתרום רבות למשק הישראלי בעתיד וזה חלק מהאחריות שלנו כמעסיקי כתעשיינים המעסיקים מאות אלפי עובדים ישירות'.

דונרשטיין מתמודד בימיים אלה על תפקיד נשיא התאחדות התעשיינים וב- 10 שנים האחרונות שיקם את 'רב בריח' שקנה כמפעל כושל והפך אותו לשישה מפעלים מצליחים עם קרוב לאלף עובדים.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   שאלנו עורכי דין ידועים כיצד הם מצליחים...
*   בימי קורונה הצלחה להצגות המשודרות...
*   הסיסמא יותר חשמל פחות עמל יעילה אולי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים