עשרה גברים מפורסמים ומצליחים חגגו אתמול (יום שלישי) את יום הגבר הבינלאומי. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אסף לב

יום הגבר הבינלאומי שצויין בכל העולם ב-19.11, עבר עליהם בחוויה מוטורית וקולינרית: יום נהיגה ספורטיבי ברכבי היוקרה של 'יגואר'. שף, חזאי, איש עסקים, היי-טקיסט, עורכי דין, ספורטאי אולימפי לשעבר, כדורגלן עבר וגם שני 'שורדים' בעבר ובהווה.כולם החליפו חוויות

פורסם ב: 20/11/2019 10:39

אלכס ונטליה אברבוך. צילום : אסף לב
בשעה 9.00 בבוקר נפגשו אתמול בהרצליה פיתוח השף גולן גורפינקל ובת זוגו נלי בולקוב, החזאי דני רופ ורעייתו רותם, איש העסקים אורן דולפין ורעייתו המאמנת אירה דולפין, עורך הדין ואיש העסקים יובל הראל זוגתו מלכת היופי לשעבר רוית אסף, ההייטקיסט אייל שרמן ורעייתו מגישת הטלוויזיה מירב מילר, עו'ד ברק מרזן וזוגתו ילנה ראלף מלכת היופי לשעבר, הספורטאי האולימפי לשעבר אלכס אברבוך ורעייתו נטליה, כדורגלן העבר אמיר שלח ורעייתו ויקי מקריאנס, 'השורד' והרץ למיליון ג'וזי זירה, וכוכב 'הישרדות' בעונה החדשה אייל ברמקובר.

לאחר תדרוך קיבל כל זוג את אחד מרכבי 'יגואר' הנחשקים, והשיירה יצאה לעבר יקב עמק האלה לסיור במרתפי היקב משולב בברנצ' משובח של השף עמוס אוחיון ולסדנת נהיגה ספורטיבית. כאשר הזוגות הגיעו ליקב הם החליפו חוויות על הנהיגה ברכבי ה'יגואר' הספורטיביים. ג'וזי זירה שאיחר עידכן שנתן קפיצה קטנה לירושלים, לשים פתק בכותל ובפתק כתב שהוא מבקש שה'יגואר' תישאר אצלו לתמיד. גם לשים פתק של עתידות מ'בזוקה' היה עוזר לו באותה מידה במקרה זה.

ילנה ראלף ורווית אסף סיפרו שאת הרכב הראשון שלהם קיבלו כפרס על זכייתן בתחרות מלכת היופי, מסתבר שלשתיהן לא היה רישיון והן היו צריכות לחכות כשבועיים עד שיגיעו לגיל בו מותר להוציא רישיון ואז יוכלו לנהוג באוטו שהוענק להן. רוית נזכרה כי לרכב שקיבלה לא היה מזגן וכך נאלצה לנסוע בו חלון פתוח ולתצוגות הגיעה עם שיער פרוע. תמיד טוב שיש מעצב שיער במקום התצוגה, לא כך?

אלכס אברבוך סיפר שהאדרנלין שהוא הרגיש בזמן הנסיעה דומה אך ורק לאדרנלין אותו יש בזמן שבירת שיא בקפיצה עם מוט.

בהגיעם להרצליה התקשו הגברים להיפרד מה'יגואר' ונאלצו להסתפק בסלפי עם המכונית החלומית.
ויקי מקריאנס, יאנה ראלף, רוית אסף . צילום: אסף לב

אירה ואורן דולפין. צילום: אסף לב

גולן גורפינקל ונלי בוקולוב. צילום :אסף לב

משתתפי יגואר נהיגה חוויתית - יום הגבר 2019. צילום: אסף לב

ג'וזי זירה, דני רופ, אירה דולפין. צילום: אסף לב

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   ברק אדרי חגג בשבת בלילה יום הולדת...
*   היינקן 00, בירה ללא אלכוהול עם מאמן...
*   פרויקט 'מעצבים מציאות' ביוזמת גלריית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים