'מה למדתי היום? פרקים במדעי החיים הטובים מאת טטיאנה קורן. הוצאת ספרי 'ניב'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

טטיאנה קורן מרצה, מנחה ועכשיו גם סופרת, עבדה בעבר כטכנולוגית רפואית במשך 25 שנים בבית חולים 'אסף הרופא'. טטיאנה מאמנת ליחסים זוגיות ואושר, מזכירה אהבות שנשכחו, שדכנית מאחורי הקלעים, תומכת בפרידות קשות ובבגידות כואבות

פורסם ב: 18/11/2019 15:45

טטיאנה קורן וספרה 'מה למדתי היום?' בהוצאת 'ניב'. צילום: יח'צ
טטיאנה (טטי) קורן, נשואה מזה 35 שנים לבוריס קורן המכונה על ידה 'ריסי' (כמו הריס שלי) והם גרים במודיעין, בעוד שלושת ילדיהם מתגוררים בתל אביב.

בשנים האחרונות טטיאנה עוסקת בחקר כל מה שקורה לאנשים, זוגיות ואהבה, ילדים ומשפחה ואת כל נגזרות האושר. לדבריה היא לומדת כל יום מחדש ומקפידה לרשום זאת כדי לא לשכוח.הספר הוא אסופה של תובנות וניסיון חיים מתוך תשומת לב והקשבה לטבע האדם וטבע הדברים כפי שהם. ספר חכם, משעשע, פרקטי ומיועד לכל מי שמבקש לשים לפניו את מה שחשוב באמת בחיים ולא סתם חיים, אלא החיים הטובים.

אביה האהוב נפטר בגיל 58 כשהיא היתה בת 20 והיא נזכרת כיצד סבל כל כך מהאנטישמיות בברית המועצות לשעבר ואת ארץ הולדתם עזבו כשהאב נאלץ להפרד מכל רכושו ואת כל הכסף שהיה לו פיזר כדי לשחד רבים על מנת לעלות לארץ. 'חודש אחרי שהגענו לארץ אבי קבל התקף לב. אמי עבדה כמנהלת חשבונות אך מעולם לא התאוששה מהמוות שלו למרת שנישאה בשנית. היא עשתה זאת רק כדי לא להיות לבד אך היתה בדכאון מהיום שבו נפטר'.

'כאשר טטיאנה קורן פרשה ממקום עבודתה היא יצאה לדרך חדשה וזאת 'מבלי שיהיה לי מושג מה יקרה, אך הייתי מוכנה לקחת את הסיכון בשל האמונה ביכולות שלי והידיעה ששום דבר רע לא יוכל לגעת בי. אני חיה את החיים כמו שמגיע לי באמת'. אז כל יום היא ממשיכה לכתוב לעצמה מה למדה היום והיא לומדת כל יום מחדש וגם מפרגנת לקולגות שלה. גם מי שפירק זוגיות והקים זוגיות חדשה מציג נסיון משלו. 'הספר מכיל 155 עמודים – 93 ש'ח. הוצאת 'ניב'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   לאן נעלם המוצץ? מאת כרמלה נתן. איורים:...
*   טוטו האוטו ודודו הדוד מאת יצחק גול...
*   'אני לא עוד מאמנת! ממאמנת ירוקה למאמנת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים