רשתות הקפה 'גרג' ו'ביגה' חתמו על הסכם חסות עם מועדון הכדורסל מכבי FOX תל אביב המוערך ברבע מיליון ש'ח. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלעד גוטמן

יאיר מלכה מנכ'ל ומבעלי רשתות 'גרג' ו'ביגה': 'החסות למכבי FOX ת"א הינה חלק מסדרת מהלכים אסטרטגיים של הרשת המבססת את מעמדה כרשתות הקפה המובילות בישראל'

פורסם ב: 18/11/2019 10:09

מימין לשמאל: ניר אדרי ,יאניס ספרופולוס, יאיר מלכה וגלעד אלמוג. צילום: אלעד גוטמן
במסגרת החסות, חדר ה- VIP הממוקם בתוך אולם המשחקים יהיה ממותג קפה גרג וביגה. בנוסף לכך בכל משחקיה הרשמיים של הקבוצה, הן בליגה הישראלית והן ביורוליג, יופיעו סרטונים על מסכי לד עם משפטים קריאטיביים :'מכבי ת"א כובשת את אירופה המטבח האירופי כובש את ביגה', 'ארוחת הבוקר של גרג ובגדול!', שיופיעו באולם מנורה בזמן המשחקים של מכבי תל אביב ועוד.

אומר יאיר מלכה: 'כספורטאי המתאמן מידי יום, הספורט עבורי הוא ערך עליון ולכן, זה אך, טבעי שרשתות הקפה גרג וביגה המובילות בישראל יתחברו לקבוצה מובילה בתחומה, עם הישגים אליה הגיעה ואליהם היא שואפת באופן קבוע, מעמידים אותה כבחירה הטבעית שלנו לשיתוף פעולה הן מבחינה עסקית וערכית". לדבריו: "החסות למועדון הכדורסל מכבי תל אביב הינו חלק מסדרת מהלכים אסטרטגיים של הרשת, כמו השקת תפריט ספורט ייחודי, שהושק בימים אלו ברשת קפה גרג ועוד'.

גלעד אלמוג מבעלי רשת קפה גרג וביגה: 'מועדון הכדורסל מכבי ת"א הוא המועדון המצליח ביותר בספורט הישראלי ומהמובילים באירופה. מכבי זכתה עד היום ב-102 תארים רשמיים , שיא עולמי לקבוצת כדורסל מקצוענית ושש פעמים זכתה להניף את הגביע היוקרתי מכולם, גביע אירופה לאלופות (בשמותיו השונים), כולל הזכייה המרגשת האחרונה במילאנו 2014. אני מאמין ששובו של כספי לקבוצה יחזיר עטרה ליושנה ואנו שמחים להיות נותני החסות של הקבוצה".

רשתות הקפה גרג וביגה בבעלות אנשי העסקים יאיר מלכה, גלעד אלמוג וניר אדרי רשת קפה גרג מונה כיום כ- 120 סניפים ורשת קפה ביגה מונה כ- 40 סניפים בפריסה ארצית.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   מה עשה מנכ'ל חברת החשמל עופר בלוך בתחנת...
*   'ישארו בבית? עבור נוער בסיכון זה לא...
*   אגודת הידידים של אוניברסיטת חיפה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים