הכינו גופכם לחורף בעזרת מרפאות כללית רפואה משלימה במחוז הצפון. כתבה: רונית קיטאי. צילום: סלפי

המנהלת הרפואית של כללית רפואה משלימה במחוז הצפון, ד'ר אלינה צימרמן, מסבירה: 'ניתן למנוע ולמזער את מחלות החורף, כולל שפעת על ידי חיזוק של מערכת החיסון באמצעות טיפולי הומיאופתיה, דיקור סיני, נטורופתיה ועוד'. כל הטיפולים הנ'ל ועוד, ניתנים גם במרפאה המורחבת והמטופחת של 'כללית רפואה משלימה' בבניין אודיטוריום חיפה

פורסם ב: 17/11/2019 16:14

המנהלת הרפואית של 'כללית רפואה משלימה' במחוז הצפון ד''ר אלינה צימרמן. צילום : סלפי
רפואה סינית מיועדת בין היתר גם למניעה וטיפול במחלות החורף. במרפאות' כללית רפואה משלימה' במחוז הצפון, נערכים לחודשי החורף ולמחלות החורף למיניהן ולדברי המנהלת הרפואית של כללית רפואה משלימה במרחב הצפון, ד'ר אלינה צימרמן: 'רפואה סינית היא אחת מהשיטות הידועות למניעה וטיפול במחלות החורף. רפואה סינית מורכבת ממספר שיטות טיפול וביניהן: דיקור סיני, תזונה וצמחי מרפא סיניים, שימוש במוקסה, טיפולי מגע סיניים, טווינא ושיאצו.
הטיפול מותאם באופן אינדיווידואלי לכל מטופל, כך למשל מתוך קרוב ל-3,000 צמחי מרפא הומיאופתיים יבחר צמח אחד המתאים ביותר למצב של המטופל. טיפול בהומיאופתיה מתאים במיוחד לילדים, כי ידוע כנטול תופעות לוואי ואינטראקציה עם התרופות. נטורופתיה כטיפול בתזונה, תוספי מזון וצמחי מרפא הוא טיפול הכרחי לחיזוק מערכת חיסון על מנת לעזור להתמודד במחלות החורף'.

כללית רפואה משלימה הינה רשת המרפאות לרפואה משלימה הגדולה בישראל, אשר מונה כ- 50 מרפאות בפריסה ארצית ומציעה מגוון רחב של טיפולים המתאימים לכל הגילאים, מינקות ועד זקנה. כל הטיפולים ניתנים תחת פיקוח רפואי מלא באמצעות צוות מטפלים בכירים ומנוסים, תוך שמירה על מקצועיות ואיכות גבוהה של הטיפולים.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   במרכז הרפואי בני ציון נפתח חדר מיון...
*   ההסתדרות במרחב חיפה למען עובדי בתי...
*   הפתעה חביבה למאות ממשפחות הנדגמים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים