ביום שישי האחרון התקיים אירוע השקה למותג דה רוקוקו של רומי ספקטור שהשיקה קולקציית ג'ינסים. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אור גפן

מיהן הגרושות הטריות שהגיעו? מי חידשה את מלתחת החורף שלה ומיהרה משם לעשות עגיל נוסף באוזן? למי אף פעם לא היה ג'ינס בארון עד לרגע בו הגיעה להשקה?

פורסם ב: 17/11/2019 10:19

רומי ספקטור בעלת המותג עם שירי ושרונה. צילום: אור גפן
באו להשקה הגרושות הטריות דנה פרידר ודנית גרינברג. עומר נודלמן ביחד עם בן זוגה לירן דנינו, שירי קופרברג, שרונה מרלין, ספיר מאיר פישלזון מנינג'ה ישראל,שירלי בוגנים, ג'ולייטה ועוד.

הבנות באו להשקה של אושיית האינסטגרם והפאשניסטה רומי ספקטור שהקימה את המותג דה רוקוקו והשיקה בשישי האחרון קולקציית ג’ינסים. לירן דנינו הגיע על תקן מחווה דעת על הג׳ינסים שעומר מדדה . הוא החליט בסוף שהכל יפה והם יצאו משם עם שלושה ג'ינסים. דנה פרידר חידשה את המלתחה לחורף הקרוב ומיהרה משם לעשות עוד עגיל באוזן ושירי ושרונה מ'חתונה ממבט ראשון' אמרו שהן קופצות לבקר מישהו שהן לא רוצות לחשוף את שמו. ספיר פישלזון מ'נינג'ה ישראל' גנבה את ההצגה כאשר סיפרה לנוכחים כי בחיים לא היה לה ג׳ינס בארון והיא אפילו לא יודעת איך להתייחס לזה. בלי שום קשר דנית גרינברג נראתה זוהרת ומאושרת מתמיד.
רומי ספקטור בעלים של המותג עם דנה פרידר. צילום: אור גפן

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   אתמול ראיתם בערוץ 12 של 'קשת' את כוכבת...
*   מעצבת שמלות כלה וערב ריקי דלאל עורכת...
*   השחקנית הבינלאומית מורן אטיאס נבחרה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים