הברון פרנצ'סקו ריקאסולי הגיע לישראל לרגל פתיחת חגיגות חודש איטליה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אסף לב

את פתיחת חודש איטליה בישראל, חגגו בכירי חברת 'ישרקו' ו'טיב טעם' : חגי שלום מנכ'ל קבוצת 'טיב טעם', יריב ארדון מנכ'ל חברת 'ישרקו' ויוסי שליו סמנכ'ל הסחר ב'טיב טעם', בחמישי החולף בביתם של שגריר איטליה בישראל ג'אנלואיג'י בנדטי ורעייתו סבינה ברמת גן

פורסם ב: 17/11/2019 09:58

מימין לשמאל :הברון פרנצסקו ריקאסולי ,חגי שלום, יריב ארדון והשגריר גאנלואיגי בנדטי. צילום: אסף לב
במסגרת זו אירחו את הברון פרנצ'סקו ריקאסולי - מבעלי יקב ריקאסולי, מאיטליה, לרגל חגיגות 30 שנות ייבוא יינות ריקאסולי לישראל. האירוע נערך בביתו של השגריר האיטלקי ברמת גן, ג'אנלואיג'י בנדטי ורעייתו סבינה אשר ערכו ארוחת ערב חגיגית על טהרת האוכל האיטלקי, והגישו ממגוון יינות יקב ריקאסולי.

את הערב פתח שגריר איטליה ג'אנלואיג'י בנדטי שאמר: 'אני מתרגש לארח בביתי את הברון פרנצ'סקו שנותן הרבה כבוד לאיטליה עם היינות המשובחים ריקאסולי'.

יריב ארדון: מנכ'ל חברת 'ישרקו' : 'בשנים האחרונות אנו רואים עלייה בצריכת היינות האיטלקיים בישראל וכי הסקוטית מבית 'ישרקו' הינה זרוע יבוא יין ואלכוהול מהעולם אשר דואגים להביא לצרכן הישראלי את היינות המשובחים והפופולריים ביותר בעולם'.

פרנצ'סקו ריקאסולי שיתף את האורחים בהתרגשות שלו להגיע לישראל ודיווח להם כי הוא מתכוון לסייר בסוף השבוע (שכבר חלף כאמור. ר.ק.) בעיר הקודש - ירושלים. הוא זיהה כי הישראלים אוהבים לשתות יין איכותי והנתונים מדברים בעד עצמם. 'אנו מייצאים לישראל למעלה מ- 30 שנה את כל מגוון סוגי היינות. בשנים האחרונות הסחר בין איטליה וישראל מתרחב משמעותית, בעיקר בתחום היינות. אני שמח לראות את השינויים האלה ולהיות חלק בלתי נפרד מהם'.

עוד הרימו כוס יין לחיים: פרנצ'סקו מוסי הנספח הכלכלי של איטליה, ד'ר צינסייה קליין, פבריציו קמסטרה מנהל סחר איטליה ישראל, ורד לוי סמנכ'לית מכירות ב'ישרקו', עמנואלה די קפואה אנליסטית סחר תחום המזון ומוצרי הצריכה, טופז הורוביץ, מנהל חטיבת היין והאלכוהול ב'ישרקו', יערה ניסאן- מנהלת השיווק ועוד.
מימין לשמאל: גאנלואיגי בנטי, חגי שלום ,צינסייה קליין ויוסי שליו. צילום: אסף לב

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   מרכז 'בנייני האומה' בירושלים אירח...
*   בטרם הגבלת ההתכנסות עקב הקורנה, עמותת...
*   לשכת עורכי הדין בראשותו של עו'ד אבי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים