לאחר השקה מוצלחת של אבוקדו ופירות וירקות ממותגים אחרים, התארגנות הקיבוצים של 'גרנות' בהרחבת הסל ותחל לשווק לרשתות המזון גם אפרסמונים

תמיר בושניצקי מנהל חקלאי גרנות שוק מקומי מדווח כי האפרסמונים יימכרו תחת מותג 'חקלאי גרנות' וישווקו באריזות מיוחדות עליהם מתנוססים תמונותיהם של החקלאים המגדלים. מהם היתרונות הבריאותיים של צריכת פרי זה?

פורסם ב: 17/11/2019 09:46

אפרסמונים חקלאי גרנות צילום: גיורא מרום
פרי חדש מצטרף לשיווק הפירות והירקות של 'חקלאי גרנות': אפרסמון. ההתארגנות החקלאית המשווקת תוצרת חקלאית ישירות לסופרים, מוסיפה לסל התוצרת החקלאית אפרסמון כתום, אשר ישווק לרשתות השיווק המובילות, לשווקים הפרטיים ולחנויות המתמחות. לדברי תמיר בושניצקי, מנהל חקלאי גרנות שוק מקומי: 'לאחר החדרה מוצלחת של אבוקדו ומגוון פירות הדר וירקות, אנו שמחים לצרף גם את האפרסמון, המגיע אלינו ממשק אלמגור בביצרון, המשווק את תוצרתו תחת חקלאי גרנות'.

האפרסמון הוא אחד הפירות העשירים בוויטמין A החיוני לראייה תקינה, לתפקוד מערכת החיסון, לשלמות תאי העור, להתפתחות איברים בעובר ולגדילה תקינה. שילוב אפרסמון בתפריט יכול לסייע בצריכת ויטמין A מספקת. האפרסמון מהווה מקור לנוגדי חמצון המסייעים בהפחתה של רמות השומנים בדם. האפרסמון מכיל שורה של רכיבים נוספים התורמים לבריאות הלב וכלי הדם: נוגדי החמצון ויטמין C וויטמין E המעכבים את חמצון ה -LDL ("הכולסטרול הרע"), ויטמין B6, קרוטנואידים נוגדי חמצון ונוגדי דלקת, סיבים תזונתיים ועוד. האפרסמון הוא אחד הפירות העשירים ביותר בסיבים תזונתיים, אפרסמון בינוני יספק כ-16% ממנת הסיבים התזונתיים היומית המומלצת.להשיג ברשתות המזון ברחבי הארץ.

(רונית קיטאי)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   רשת הפארם Be מבית 'שופרסל' פתחה סניף...
*   אנה דה ארמס כוכבת הסרט החדש בישראל...
*   ויקטורי השלימה החודש פתיחת ארבעה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים