חברת 'תן ביס' תעניק חסות ל- UEFA EURO 2020™

Takeaway.com חתמה על שיתוף פעולה רשמי עם UEFA EURO 2020™, שכוללת חבילת חסויות בין השאר: זכויות לחסויות שידור בכל רחבי אירופה, פjרסום באצטדיון עצמו, וכן חוויות ייחודיות של ליווי ילדים על ידי שחקנים ואלפי הזדמנויות ללקוחותיה להשיג כרטיסים. אז 'תן ביס'...

פורסם ב: 17/11/2019 09:03

גיא לורנט, מנהל שיוק וופא ויטסה גרון, בעלים של טייק אוואי, צילום יחצ חו'ל
אתר משלוחי המזון המוביל ברשת, Takeaway.com, חברת האם של 'תן ביס' יהיה אחד מנותני החסות העיקריים של UEFA EURO 2020™. החברה תהיה פלטפורמת משלוחי המזון הרשמית של התחרות. Takeaway.com תשתמש בחסות על מנת לשווק את מותגי משלוחי המזון האירופיים שלה.

.
יותר מחמישה מיליארד אנשים מכל העולם צפויים לצפות בתחרות דרך הטלוויזיה יחד עם קהל חי של שלושה מיליון אנשים. Takeaway.com עצמה משרתת 16.7 מיליון לקוחות ב-11 מדינות.

ייטסה גרון, מנכ'ל Takeaway.com אמר על השותפות: 'המותגים שלנו הם בין המותגים המוכרים ביותר במדינות שלנו. החסות בתחרות היורו 2020 תרחיב את דריסת הרגל שלנו ותבסס את Takeaway.com בתור מותג מוביל בכל בית באירופה. מדובר בהזדמנות ייחודית להגיע לכל האוכלוסייה, בעיקר בזמן ארוחת הערב'.

גיא לורנט, מנהל השיווק של אירוע UEFA : 'אנחנו שמחים לקבל את Takeaway.com למשפחת החסויות של UEFA EURO 2020™ בתור שותפת פלטפורמות משלוחי המזון הרשמית שלנו. בתעשיית משלוח המזון שצומחת במהירות, Takeaway.com ביססה את עצמה כמובילת השוק באירופה ותספק ללקוחות בכל רחבי היבשת, דרך פשוטה וחלקה להזמין אוכל בזמן שהם נכנסים מהמשחק של הטורניר שצפוי להתחיל בקיץ הבא/.

'תן ביס' היא החברה המובילה בישראל בשוק הזמנות האוכל המקוונות אשר הוקמה בשנת 2000 ונהייתה למובילה במתן פתרונות לעסקים באמצעות סבסוד ארוחות לעובדיהם. זה גם מה שהפך אותה לסמל סטטוס עבור העובדים בתעשיית ההייטק. בשנים האחרונות הרחיבה /תן ביס/ את פעילותה והשיקה את האתר והאפליקציה לקהל הרחב, עם שירות המאפשר לכל אחד להזמין משלוחים הביתה וליהנות מהטבות מאלפי מסעדות. 'תן ביס' היא כיום חברת האינטרנט עם היקפי הפעילות הגבוהים בישראל, הפלטפורמה הטכנולוגית של תן ביס חדשנית ודינאמית המיישרת קו עם המותגים המובילים בעולם ומספקת חווית מותג ברמה בינלאומית.

Takeaway.com הוא ה"מרקטפלייס" של משלוחי המזון המקוונים, המוביל ברחבי אירופה ובישראל. החברה מתמקדת בחיבור צרכנים ומסעדות דרך הפלטפורמה שלה. עם כמעט 50,000 מסעדות מחוברות. החברה מציעה לצרכנים מגוון רחב של אפשרויות לבחירת אוכל. Takeaway.com הוקמה בשנת 2000 והגיעה במהרה להיות אתר משלוחי המזון המוביל באירופה כשהיא פועלה בהולנד, בלגיה, פולין, אוסטריה, ישראל, שוויץ, לוקסמבורג, פורטוגל, בולגריה ורומניה. בשנה האחרונה טיפלה ביותר מ- 123 מיליון הזמנות של 16.7 מיליון לקוחות שונים. עם כ-4,500 עובדים, Takeaway.com טיפלה בהזמנות בשווי של 2.3 מיליארד אירו וצברה רווח של קרוב ל-315 מיליון אירו ב-12 החודשים שלפני ה-30 ביוני 2019.


UEFA תאגיד התאחדויות הכדורגל האירופאיות, הוא הגוף המנהל של הכדורגל האירופאי. זוהי התאחדות של 55 מדינות והתאחדויות הכדורגל שלהן באירופה. בין יתר מטרותיה טיפול בנושאים הקשורים לכדורגל האירופי, קידום כדורגל ברוח האחדות, הסולידריות, השלום, ההבנה והמשחק ההוגן, ללא כל אפליה על בסיס פוליטיקה, גזע, דת, מין או כל סיבה אחרת, על מנת לשמור על ערכי הכדורגל האירופי.

בנוסף לכך UEFA מקדמת ושומרת על סטנדרטים אתיים וממשל תקין בכדורגל האירופי, מתחזקת קשרים עם כל בעלי העניין בכדורגל האירופי, ותומכת ושומרת על ההתאחדויות החברות בה לשם הצלחתו של המשחק האירופי.

(עומר קצירי יוחננוף)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   חברת 'ביכורים מזון ומאפה' המתמחה בייצור...
*   בצהרי היום חגגו 22 שנים לפעילות סניף...
*   הצטלמו לקמפיין הקיץ של המותג, בר רפאלי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים