סדרת רבי המכר הבינלאומית 'יומני החנונית' חוגגת עשור והשיקה ספר חדש ושמו 'יומני החנונית 10' המביא סיפורים מהחיים של דוגיסיטר לא ממש מושלמת

רייצ'ל רנה ראסל היא סופרת ילדים ונוער אמריקאית ואת הספר הראשון בסדרת 'יומני החנונית' הוציאה בשנת 2009. הסדרה, שתורגמה ויוצאת לאור בעברית על ידי הוצאת 'ספר לכל'

פורסם ב: 14/11/2019 17:57

יומני החנונית 10 סיפורים מהחיים של דוגיסיטר לא ממש מושלמת. הוצאת 'ספר לכל
זהו ספר עשירי בסדרת רבי המכר הבינלאומית'"יומני החנונית' של הסופרת רייצ'ל רנה ראסל יוצא לאור בימים אלה בעברית, ומציין את חגיגות העשור ליציאת הספר הראשון בסדרה המצליחה.

גיבורת הסדרה ניקי ג'יי מקסוול, ילדה ולא מקובלת ולא עשירה, קיבלה מאמא שלה יומן בו היא כותבת את כל תחושותיה. הספר החדש עוסק במשימה חדשה של ניקי 'מבצע טלפיים', במסגרתה היא נדרשת להסתיר שבעה כלבלבים משני הורים, מחטיבת ביניים שלמה ומילדה מרושעת אחת שמחפשת נקמה.

רייצ'ל רנה ראסל היא סופרת ילדים ונוער אמריקאית ואת הספר הראשון בסדרת יומני החנונית הוציאה בשנת 2009. הסדרה, שתורגמה ויוצאת לאור בעברית על ידי הוצאת 'ספר לכל', מתארת את חיי היום יום של נער בשם ניקי מקסוול, שנאבקת להשתלב בחטיבת הביניים ולשרוד אותה. הסדרה כתובה בפורמט של יומן, וכוללת ציורים, קומיקס והערות מצחיקות.

עריכה ותרגום: הילה לזרוביץ-שרמן. הספר נמכר בכריכה קשה ומכיל 304 עמודים - 88 ש'ח. הוצאת 'ספר לכל'. להשיג ברשתות הספרים ובחנויות הספרים הנבחרות ובאתר האינטרנט:

www.bookme.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   גן העדן הסגול מאת כהרמלה לנגנטל-נשר...
*   'מי-אלמה' מאת מיקי פריאון. איורים: ליאור...
*   מקום בו רוחות מכות מאת עופר מרגליות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים