דביר שנרב חזר לאמבולנס של מד'א כחובש

זו לא הייתה עוד משמרת באמבולנס של מגן דוד אדום. לא עבור דביר שנרב, ולא עבור פראמדיק מד'א יובל ערן. בפעם האחרונה שהשניים היו ביחד באמבולנס, זה היה דקות אחרי הפיגוע הנורא בו נרצחה אחותו של דביר, רנה שנרב ז'ל ואביו נפצע גם הוא. דביר היה במצב קשה, בסכנת חיים, ויובל נלחם על חייו.

פורסם ב: 14/11/2019 15:53

מימין לשמאל חובש רפואת חירום במד'א דביר שנרב ופראמדיק מד'א יובל ערן. צילום: דוברות מד'א
אחרי המשך טיפול רפואי ואשפוז בבית חולים, דביר החל לחזור לעצמו, לא ויתר וסיים בהצלחה קורס חובשי רפואת חירום במד'א, אותו התחיל לפני שאירע הפיגוע. כעת, חודשיים אחרי, הוא שב אל האמבולנס של מד'א, הפעם כחובש רפואת חירום, יחד עם האיש שהציל את חייו.

דביר שנרב מספר: 'המשמרת הראשונה באמבולנס של מד"א הייתה יותר מסגירת מעגל עבורי. יד ביד, עם האדם שהציל אותי, יצאנו להציל עוד חיים. תחושת הסיפוק הייתה גדולה מאוד, מעבר למה שניתן לתאר במילים. ולמרות זאת, זה גם החזיר אותי במידה מסוימת לאירוע בדולב, והרגשות היו מעורבים. ההתרגשות והשמחה התערבבו עם זיכרונות קשים, אבל אני מרגיש שהצלחתי להתגבר, ומחכה כבר לעלות שוב למשמרת על האמבולנס'.

אומר פראמדיק מד'א יובל : 'דביר הוא גיבור אמיתי. ידעתי את זה, אבל זה התחזק עוד יותר במשמרת שלו באמבולנס. יש לו כוחות פנימיים מיוחדים, ורצון עז לתרום מעצמו למען האחר. הוא הצליח לשים את המורכבות והקשיים בצד, ולפעול במקצועיות ובמסירות יוצאות דופן. באופן אישי, התרגשתי מאוד לעלות איתו ביחד לאמבולנס, כשאנחנו המטפלים, ואני מקווה שנזכה לצאת ביחד שוב להציל חיים'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   במרכז הרפואי בני ציון נפתח חדר מיון...
*   ההסתדרות במרחב חיפה למען עובדי בתי...
*   הפתעה חביבה למאות ממשפחות הנדגמים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים