החורף ממש בדרך וגם הגשמים יגיעו ואתם דליפות של מים מהגג ולא רק משם. 'הכן את גג ביתך לחורף' הם טיפים מאת חברת נירלט

כשמדברים על איטום לרוב חושבים על הגנה מפני חדירת מים, אבל איטום הגגות על יד חומר ייעודי נותן מענה גם לחום הנצבר במבנה מהגג בימי הקיץ החמים

פורסם ב: 11/11/2019 17:57

אקווה גארד. צילום הדמייה
טיפול בגגות הוא משהו בלתי נמנע שכולם מנסים לדחות או להתעלם ממנו ואז מוצאים עצמנו בגשם הראשון עם שלולית בסלון. מי הגשמים חודרים לתוך הקירות ויוצרים מפגעים וסכנה.

לקראת החורף חשוב להיערך בהתאם מפני דליפות של מים. דליפה של מים יכולה להיגרם ממספר סיבות: שיפועים לא נכונים, פתחי ניקוז סתומים, סדקים או פגיעות ברצפת הגג. כל אלו עשויים לגרום להצטברות מים עומדים בגג המובילים לחלחול מים ונזילה המתבטאת ברטיבות בתקרה מתחת.עכשיו זהו הזמן הטוב ביותר לוודא שהגג והמבנה מוכנים ואטומים לקראת החורף, מאחר והאיטום חייב להיערך כאשר התשתית יבשה.

חשוב גם לשקול האם כדאי לאטום פעם אחת לאורך זמן עם מוצר איכותי או לאטום בתכיפות יותר. טיפ נוסף: לא רק מכונית 'מזדקנת'. זה קורה גם לגג שלכם ולכן ההמלצה היא לתחזק את הגג ולבצע איטום אחת למספר שנים. חשוב לציין שגגות שחורים מתבלים מהר יותר מכיוון שהם קולטים חום באופן קיצוני אשר מזיק לחומר האיטום.

חברת נירלט מציעה את מוצר אקווה גארד של נירלט –לאיטום גגות, בעל הרכב איכותי ועמיד במים עומדים.

אקווה גארד הינו ציפוי גמיש, חד רכיבי ע"ב פוליאוריתן אותו ניתן ליישם על גגות ביטומן, יריעות ביטומניות ובטון. החומר קל ונוח ליישום עצמי באמצעות רולר.

שכבת החומר המיושמת על הגג היא בעלת עמידות מעולה בכל תנאי מזג האוויר ובקרינת UV, מספק הגנה על המבנה לתקופה ארוכה של עד 5 שנים. בזכות ההרכב המיוחד והאיכותי של החומר, הכולל פוליאוריתן, נוצרת שכבת ציפוי עמידה במים עומדים וגמישה המגשרת גם על הסדקים.
המוצר הינו על-בסיס מים ולכן ידידותי למשתמש ובעל כושר כיסוי גבוה (כ-1.5 ק"ג למ"ר ביישום של שתי שכבות).

אקווה גארד נמכר בשני גדלי אריזות: 6 ק"ג ו-20 ק"ג במחיר מומלץ לצרכן לאריזת 20 ק"ג הינו בין 399 ל-500 ש'ח. להשיג בחנויות וברשתות השיווק המובחרות.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   רשת הפארם Be מבית 'שופרסל' פתחה סניף...
*   אנה דה ארמס כוכבת הסרט החדש בישראל...
*   ויקטורי השלימה החודש פתיחת ארבעה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים