זמרת הנשמה בת אלה חגגה את הצטרפותה ל'מלאכים של שניר' במופע מיוחד עם גיא מינטוס ו'סימפונט' רעננה למען ילדי עמותת 'שניר'

זמרת הנשמה הישראלית בת אלה חגגה את הצטרפותה לקהילת 'המלאכים של שניר' ביחד עם בעלה, איש העסקים דניאל בירנבאום החבר בה, במופע מרגש ומיוחד, שכל ההכנסות ממנו נתרמו למען ילדי עמותת 'שניר'

פורסם ב: 11/11/2019 07:06

דניאל ובת אלה בירנבאום. צילום: משה ציטיאת
קהילה זו כבר מונה 2,500 מובילי דעת קהל בחינוך ובתרבות בישראל. בת אלה לא הסתפקה רק בתרומת ההכנסות מהמופע, ואף הזמינה להופעתה את הצוות החינוכי של עמותת 'שניר', בראשם את סיון ברון לוי מנהלת קשרי הקהילה של העמותה ואת היועצות החינוכיות והמורות אשר עובדות במהלך כל השנה עם ילדי העמותה וכן קבוצה מילדי "שניר" מבית ספר "ראשית בנים" מתל אביב.

לקראת סוף המופע, שהיה כולו כפנטזיה תזמורתית רב-תרבותית, בו הפגינה בת אלה את שיריה : שירי השראה מהשירה העברית החדשה ומהמקורות היהודיים, כשהם עטופים בצליל הפסנתר הקסומים של גיא מינטוס ובצלילה המיוחדים של תזמורת סימפונט רעננה ועל הניצוח היה מתן יונה.

בת אלה בירנבאום הקדישה לילדי 'שניר' את השיר 'דמיין' (אימג'ין) של ג'ון לנון, שאותו היא שרה בעברית, כשלצדה על הבמה בנה ניצן וכן גיא מינטוס, ובהתרגשות אמרה: 'אף פעם אל תפסיקו לעוף עם החלומות שלכם, לחלומות יש את היכולת להתגשם, הצעד הראשון הוא להאמין בעצמכם. וזכרו , השמיים הם ללא גבול, אלא רק התחלה'.. ללא ספק היה זה רגע שיא בהופעה והאולם קושט באורות הטלפונים של הקהל.

סיון ברון לוי, מנהלת קשרי הקהילה של עמותת 'שניר' ציינה בתום המופע: ״אנחנו שמחים מאוד על הצטרפותה של בת אלה לקבוצה המדהימה של מתנדבי ופעילי 'המלאכים של שניר' ועל תרומתה הנדיבה בהכנסות הכרטיסים למען הילדים והצוות החינוכי של העמותה'.

סיון אף אמרה כי במהלך השנה הקרובה תחבור בת אלה לתוכנית החינוכית של ילדי העמותה, תיפגש עם הילדים ותפעיל אותם בתכנים העוסקים בתרבות ובמורשת ישראל וכמובן תשתף ותספר על דרכה המוסיקלית והופעותיה בארץ ובעולם.


(רונית קיטאי, מרב ימיני)
ימין לשמאל ילדי עמותת 'שניר', סיון ברון לוי, דניאל ובת אלה בירנבאום, הצוות החינוכי של עמותת שניר. צילום: משה ציטיאת . ,.jpg

ניצן ובת אלה בירנבאום. צילום: משה ציטיאתי

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   דקה לפני סגר מוחלט ולראשונה בעולם...
*   מה עושים בימים אלה אילן אופנהיימר...
*   רן רזניק כתב ופרשן הבריאות של 'ישראל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים