אתר הביוטי GLAMZ מציג את עצמו כמי שהביא את המהפכה בעולם היופי

GLAMZ הוא אתר חינמי וראשון מסוגו בישראל אשר מציע שירות קביעת תורים לשלל בעלי מקצוע מתחום הביוטי, בו מציעים את שירותיהם רק בתי עסק שהומלצו על ידי לקוחות, נבדקו על ידי האתר וזכו לציוני שביעות רצון גבוהים במיוחד

פורסם ב: 06/11/2019 09:25

לשבור את זכוכיות המספרה לא כדאי. יותר טוב להכנס לשם... צילום : יח'צ
באתר GLAMZ תמצאו למעלה מ-1,000 נותני שירותים, מכרמיאל ועד קריית גת, וכל מי שגולש בו יכול להמליץ ולדרג בית עסק רק לאחר שקבעו בו תור באמצעות האתר וגם טופלו באמצעו שירות ביוטי כלשהו. עסק או נותן שירותים שדירוגו באתר יורד מתחת ל-8 לא יופיע עוד באתר, מה שמאפשר לאתר לשמור על רמת איכות גבוהה במיוחד ולהיחשב עם ניהול תקשורתי נכון למוביל ולטוב ביותר בישראל.


האתר פותח את עולם הביוטי בפני הטכנולוגיה, ומעצים את האפשרויות לקצר תהליכים, לקבוע תורים ולהימנע מבזבוז זמן, להישען על חוות דעת אמיתיות ולהיות בטוחים- כלקוחות- שכל נותן שירותים שבו נבחר יהיה מעולה בתחומו.
האתר הוקם על ידי קטי בלטמן שזיהתה צורך אמיתי באתר שכזה, ועל ידי בעלה. לאתר משקיע המתגורר בארה'ב ותומך בצה'ל ובמדינת ישראל.


בחודש יוני 2019 הושק האתר עם קמפיין דיגיטלי שסיקרן רבים ושילוט מותאם. מלבד אתר, ויש גם אפליקציה שזהה בתכניה ושירותיה לאתר, דבר שיקל ויזרז את תהליך הזמנת תור ,חיפוש וכו'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   מתכונים לפסח- לקט ישראל עם שפים ידועים...
*   משימה חברתית ממעלה ראשונה: מוודאים...
*   בכירי רשת קפה 'גרג' ו'ביגה' בשיתוף מכבי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים