דודו אוטמזגין אמן הפטיסרי פתח את סניף הבוטיק ה-13 ברמת אביב, בהשקעה של מיליון ש'ח. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רפי דלויה

הפטיסרי היוקרתי החדש ברמת אביב - מרכז אופנהיימר, משתרע על 35 מ'ר שכוללים:ריצוף וחיפוי שיש לבן יוקרתי מיוון, מקררים בהזמנה מיוחדת מאיטליה, הזמנה מיוחדת של מקרר פרלינים עבודת יד מאיטליה ועבודת נגרות בהזמנה מיוחדת

פורסם ב: 05/11/2019 18:23

דודו אוטמזגין .צילום : רפי דלויה
לרגל פתיחת הפטסרי מציג דודו אוטמזגין קולקציית עוגות חורף מרנג מרהיבה.דודו אוטמזגין, רשת הפטיסרי המובילה בישראל כבר מעל עשרים שנה, החל בפטיסרי אחד בקריית מוצקין, שהיום מהווה את סניף הדגל של אוטמזגין ומשתרע על 800 מ'ר מסחריים וקומת משרדים. הרשת מונה היום 13 סניפים, בנוסף לקריית מוצקין, בקריית טבעון, בשדרות ודג'ווד במרכז הכרמל, נהריה, קריית אתא, כרמיאל, קריית ביאליק ומתחם I-WAY בקריית חיים בצפון, במרכז: בגן העיר בתל אביב, רמת אביב, כפר סבא ורמת השרון.

לדברי דודו אוטמזגין, 'יש לנו סניפי בוטיק בהשראת הפטיסרים של פריז. הדרישה לעוגות הבוטיק שלנו במרכז הביאה לפתיחה של סניף נוסף ברמת אביב, שכולו בהשראה של מותגי אופנה עילית. עם פתיחת הבוטיק החדש אנחנו משיקים גם limited edition , מהדורה מוגבלת, של אריזות מיוחדות ובלעדיות לקולקציית חורף 2020 עבור עוגות הבוטיק והפרלינים שלנו'.

לצד הסניף החדש משיק אוטמזגין את קולקציית עוגות המרנג לחורף 2020, שכוללת: עוגות לימון מרנג, תפוחים מרנג, בריוש קפה מרנג ופקאן, בריוש מרנג פרלינה ואגוזי לוז, בריוש שושנים ועוד.מחירי עוגות המרנג: 49-69 ש"ח לעוגות פס ושמרים עגולות.

(ענת בר לב יוניצמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   רשת האיפור והטיפוח SACARA השיקה את קולקציית...
*   לוריאל צועדת צעד נוסף בתחום הביוטי-טק...
*   Foam Alive מבית 'פלפוט' הוא חול הקסם שמתעורר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים