ברשקה מציגים: Bershka x Nat Geographic. כתבה: אורית אשכנזי ברנס

ברשקה ונשיונל ג'יאוגרפיק חברו ביחד ויצרו קולקציית קפסולה לנשים ולגברים, שעוצבה מחומרים ברי קיימא ובהשראת צילומי נפלאות הטבע. קולקציית קפסולה הגיעה היום -5.11.2019 לחנות המותג בקניון עזריאלי תל אביב ולחנויות נבחרות ברחבי העולם

פורסם ב: 05/11/2019 16:24

ברשקה נשיונל ג'אוגרפיק טי שירט 99.90 ש'ח . צילום: יח'צ חו'ל
מצטרפים להרפתקה המשותפת. ברשקה משיקים: קולקציית Join Life לנשים ולגברים המשלבות דפוסים של תמונות טבע בבדים וחומרים ברי קיימא בשיתןף פעולה ייחודי עם נשיונל גאוגרפיק.

ברשקה ונשיונל ג'יאוגרפיק חברו ביחד ויצרו קולקציה חדשה שעוצבה מחומרים ברי קיימא ובהשראת נפלאות טבע. כל הפריטים מעוצבים בשילוב תמונות מאוסף צילומי הטבע המרהיבים של נשיונל ג'יאוגרפיק, בשילוב תוויות ברות קיימא ממותגות של ברשקה מקולקציית Join Life, המיוצרות מפוליאסטר ממוחזר או כותנה הגדלה בתנאים אקולוגיים.

הקולקציה לנשים ולגברים מציעה מעילי פוף, קפוצ'ונים, סוודרים וטי שירט, לצד תיקי קרוס בודי ותיקי גב, כאשר כל הפריטים משלבים דפוסים של נופי קרחונים עוצרי נשימה וצילומי טבע אינטימיים, כולל חיות כגון זאבים ופנדה.

המעילים עשויים 100% פוליאסטר ממוחזר, החולצות עשויות 100% כותנה שגדלה בתנאים אקולוגיים וקפוצ'ונים שמשלבים כ-65% ומעלה כותנה אורגנית. התיקים כוללים לפחות 25% ו -50% פוליאסטר ממוחזר.

הקולקציה המעוצבת נותנת מענה לבגדים ברי קיימא, ובנוסף מזכירה לנו את ערכו ויופיו של הטבע בעולמנו היקר.


קולקציית Bershka Join Life: נושא הקיימות עומד בבסיס כל ההחלטות העסקיות של Bershka, כמו גם כיבוד וקידום זכויות האדם, שקיפות ודיאלוג מתמשך עם בעלי עניין. ברשקה לקחו צעד אחד קדימה בנושא ייצור אופנה בטוחה וברת קיימא באמצעות קולקציית Join Life - תקן תיוג סביבתי המאופיין בתכונות סביבתיות.

קולקציית "Join Life" - "מצטרפים לחיים", מציגה פריטים המסומנת בתוויות ממותגות, המיוצרת מחומרי גלם ברי קיימא (כותנה אורגנית, פוליאסטר ממוחזר ועוד), תוך שימוש בטכנולוגיות ייצור טקסטיל בטוחות לסביבה. פריטי "Join Life" מהווים דוגמא של שיטות העבודה המומלצות הקיימות ומציגים את ההתקדמות והיעילות בעולם הטקסטיל האקולוגי.

הפריטים מיוצרים על ידי ספקים בעלי הדירוג הגבוה ביותר בנושא קוד התנהגות ותנאי העבודה, אשר גם ממחישים את הביצועים הסביבתיים הטובים ביותר בתהליכי ייצור ועיבוד רטוב (כביסה, הדפסה וצביעה).

היישום של תקן "מצטרפים לחיים" הינו צעד אחד נוסף ביצירת אופנה ברת קיימא על ידי ברשקה, העומדת בסטנדרטים הגבוהים של אינדיטקס במונחים של הגנה על זכויות אדם וקידום תקני עבודה בינלאומיים, תקני בטיחות ובטיחות המוצר, וכן בהיבטים סביבתיים.

הפריטים מיוצרים באמצעות חומרי גלם קיימא ו/או בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתהליך ייצור אחד לפחות. תווית Join Life מסווגת את כל הבגדים שהופקו תוך שימוש בתהליכים ובחומרי הגלם ברי קיימא כך שניתן יהיה לזהות אותם ביתר קלות. כל מוצרי Join Life חייבים לעמוד לפחות באחת מהתכונות הסביבתיות הבאות: טיפול בסיבים תזונתיים: כל המוצרים המיוצרים בעזרת חומרי גלם קיימא יותר כמו כותנה אורגנית, טכניקות של מיחזור או סיבים ממוחזרים.

טיפול במים: מוצרים המיוצרים בטכנולוגיה המפחיתה את צריכת המים בתהליך ייצור אחד לפחות.שמירה על כדור הארץ: המוצרים מיוצרים באמצעות אנרגיה מתחדשת בתהליך ייצור אחד לפחות, עם חומרים המפחיתים את הפליטה של כימיקלים מסוכנים או שימוש נכון בעורות.

(נופר דואני)
ברשקה נשיונל ג'אוגרפיק סווטשירט 199 ש'ח .צילום: יח'צ חו'ל

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   שיתוף פעולה בין דלתא ובין המותג @MISMAS...
*   אתמול ראיתם בערוץ 12 של 'קשת' את כוכבת...
*   מעצבת שמלות כלה וערב ריקי דלאל עורכת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים