אפליקציית 'סלופארק', אשר היתה הראשונה להמציא את שירותי החנייה הסלולרית, יצאה עם אפליקציה חדשה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: תום חוליגנוב

גיא סלוק מנכ'ל 'סלופארק' על אפליקציית 'סלופארק' החדשה, מבוססת מפה, על פיה ניתן לראות בזמן אמת איפה אתם נמצאים ואילו חניונים וחניות פנויות בכ- לבן נמצאים סביבכם

פורסם ב: 05/11/2019 10:11

מנכ'ל סלופארק גיא סלוק. צילום: תום חוליגנוב
ומציעה יישומים חדשים אשר יקלו עליכם את החיים ויקצרו את זמן חיפוש החניה שלכם בצורה משמעותית. בין היישומים החדשים:

'אתה יוצא?' – האפליקציה החדשה של סלופארק מוצאת לך חניה בכחול לבן. האפליקציה תתריע בזמן אמת על חניה שהתפנתה בכחול לבן ותאפשר ניווט מיידי לחניה הפנויה.

אם אתם חושבים שיש לכם 'ראש כרוב' תרגעו. אפליקציה חדשה 'איפה חניתי'? לרשותכם במקרה שבו שכחתם היכן חניתם. האפליקציה החדשה תאפשר ניווט פשוט ומהיר למיקום המדויק בו החנית את רכבך.

חניונים : הצגת נתוני תפוסה בחניונים, בטרם ההגעה אליו: פנוי/מלא/מעט חניות.
הוספת כינוי לרכב .במידה ויש יותר מרכב אחד במנוי, נותנים כינוי לכל אחד מהרכבים, ומרגע זה אין סיכוי להתבלבל בין הרכבים.

הפעלת מספר חניות במקביל - ניתן להפעיל מספר חניות במקביל לרכבים שונים, ולראות מה הסטטוס של כל חניה בנפרד

Apple Watch– בעלי השעון של אפל, יוכלו לצאת בקלות מהחניון. התממשקות האפליקציה החדשה של סלופארק לאפל וואטש, תאפשר תשלום קל ונוח באמצעות השעון החכם.

גיא סלוק מנכ'ל 'סלופארק': 'מראשית דרכה של סלופארק, הובלנו בחדשנות: מרעיון התשלום דרך הטלפון ובהמשך הטלפון הנייד, כך גם היום, אנו גאים להשיק את האפליקציה החדשה, עם יישומים שיעשו לנו את החיים הרבה יותר קלים ופשוטים להתניידות במרחב. ימי החיפוש אחר חניות אמנם לא לגמרי מאחורינו בערים מסוימות, אך באמצעות האפליקציה, המשתמשים יוכלו ליהנות מחוויית משתמש חדשה ועזרה פרקטית, שתקצר להם את זמני חיפוש החניה והעיסוק סביב חניה ותשלומי חניה'.

אפליקציית סלופארק החדשה, תושק באמצעות קמפיין רשת חדש בהשתתפות החקיין השחקן אוראל צברי ודמות של תרנגול. הגרסה החדשה לאפליקציית החניה של סלופארק קיבלה שדרוג יכולות מתקדמות, נראות, וממשק המשתמש פשוט ויעיל, אשר הופכים את חווית החניה לפרקטית ונוחה.

הקמפיין באמצעות משרד הפרסום LEAD Ogilvy תחת הסיסמא 'תרנגול החנייה' יעלה ביוטיוב, פייסבוק, אינסטגרם ובאתרי תוכן שונים:/www.youtube.com/watch?v=3AOjxyftb9c/www.youtube.com/watch?v=iYtighPkyLc

***
סלופארק היא אפליקציית תשלום חנייה מהנייד בכחול לבן וחניונים בכל הארץ. היא היתה הראשונה להמציא את שירותי ההארכה והכיבוי האוטומטים המעניקים 100% הגנה מדו"חות בכחול- לבן. האפליקציה בעלת חווית המשתמש הטובה, מתאימה אוטומטית את החניה לבעל תו תושב, מציגה את היסטוריית החניה לצורכי בקרה, יוצרת פרופיל אישי עם תמונה לכל רכב - פיתוח אשר מגן מפני דוחות חניה למי שמחזיק במספר רכבים, מחפשת חניון לפי אזור טרם ההגעה ליעד, מנווטת לחניון ומציעה תשלום אוטומטי בחניונים ללא צורך במעבר בעמדת תשלום. בשירות נמצאים מאות חניונים, ביניהם קניונים, בתי חולים ובתי מלון. לחברת סלופארק מאות אלפי משתמשים.

www.cellopark.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   שאלנו עורכי דין ידועים כיצד הם מצליחים...
*   בימי קורונה הצלחה להצגות המשודרות...
*   הסיסמא יותר חשמל פחות עמל יעילה אולי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים