שלושה זוכים חדשים מהגרלת הלוטו של תאריך המזל 19.10.19 זכו בסכום כולל של מעל ל-18 מיליון ש'ח. כתבה: עדי הס

שניים מהם הגיעו זה אחר זה לבית מפעל הפיס בתל אביב ומצפה להם פרס שישנה את חייהם לטובה. במפעל הפיס עדיין מחכים לזוכה השלישי וביניהם דפנה נעים שאול סמנכ'לית שיווק מכירות ופרסום במפעל הפיס. איזה צרופי מקרים היו בחייהם של שני הזוכים שהגיעו. לקרוא ולא להאמין

פורסם ב: 04/11/2019 20:55

הזוכה ב 1.1 מיליון שח במפעל הפיס.צילום: יח'צ
אומרת דפנה נעים שאול: 'בכל פעם מחדש אני שמחה לפגוש את הזוכים, להתרגש ביחד איתם מהזכייה שנפלה בחלקם ולחוות איתם את הרגע המאושר של קבלת הזכייה'.

לפעמים חלומות מתגשמים בגימטרייה.הזוכה בפרס הראשון בלוטו, על סך 15 מיליון שקלים, מהגרלת הלוטו שהתקיימה בתאריך 19.10.19 הינו תושב הצפון כבן 60, נשוי עם 2 ילדים, אשר עלה ארצה לפני כ- 30 שנים, הזוכה מילא 6 טבלאות בעלות של 18 ש'ח. לא יאומן אך מתברר כי זוכה זה ממלא מזה חמש שנים בעקביות את אותם המספרים, המשקפים בגימטרייה את שם מקום עבודתו הראשון בברית המועצות לשעבר, עליו הירבה לחלום. בשל המשמעות הרבה והקשר הנוסטלגי שיש למקום זה עבורו, הוא 'תירגם' בעקביות ובנחישות את חלומו למספרים. החלום התגשם וההשראה אפשרה לו ליהנות מסכום גבוה במיוחד, אשר יאפשר לו להגשים חלומות נוספים.

את הזכייה הגדולה הוא גילה כשהגיע לעבודה כבכל יום ונכנס לאתר הפיס לבדוק את המספרים שעלו בהגרלה. הזוכה סיפר כי התרגש מאד ולקח לו מספר דקות 'להסדיר את הדופק'. לאחר מכן התקשר לספר לאשתו וביקש ממנה 'שלא תתעלף'. מה יעשה עם הכסף? לדבריו יסגור סוף סוף את המשכנתא ויעזור לילדים להתבסס כלכלית. עוד ציין הזוכה כי בנו הבכור עומד להינשא בקרוב והבן הנוסף מתחיל בקרוב ללמוד באוניברסיטה.

***

הזוכה בפרס השני בלוטו על סך של כ 1.1 מיליון שקלים, מהגרלת הלוטו שהתקיימה בתאריך 19.10.19. הינו תושב ראשון לציון ואב לשני ילדים. הוא מילא טופס שיטתי 8 באמצעות הלוטומט בעלות של 90 ש'ח. סיפור חייו של הזוכה מורכב. לאחרונה הוא נפל קורבן לעוקץ במסגרת עבודתו, כאשר לקוח שהיה חייב לו סכום נכבד של כסף, פשט א הרגל.

לפני ראש השנה הוא הרגיש צורך להתחבר לאמונתו ולהתקרב לדת. בשבת, ליל הושענה רבה, החליט שהוא צריך להתבודד. הוא התפלל במשך כל הלילה בסוכה שייעשה צדק ושיקרו לו דברים טובים ולמחרת ערב החג הלך לדוכן שבו מילא את הטופס וגילה שזכה. מרגע היוודע הזכייה הוא שיתף מיד את בת זוגו וילדיו. המוטו שלו: 'אין קיצורי דרך, צריך לעבוד קשה, להודות ליקום ולהאמין'. באופן מדהים - הוא זכה באותו הסכום שהלקוח חייב לו. מסתבר, שזו לא הזכייה הראשונה שלו. בעבר הוא זכה ב 50,000 ש"ח במנוי פיס ובקיץ האחרון זכה בנסיעה לניו יורק במסגרת מנוי פיס.

יש לציין כי באותה הגרלה הייתה זכייה נוספת בפרס השני בדאבל לוטו בסכום של 2.250 מיליון ש"ח. במפעל הפיס עדיין מחכים לזוכה....

הגרלת הלוטו עברה לאחרונה מספר שינויים במהלכם תקרת הפרס הראשון בלוטו עלתה ל- 40 מיליון ש'ח (במקום 28 מיליון שקלים) ובדאבל לוטו הפרס יכול להגיע עד 80 מיליון ש"ח. הפרס השני גדל ב 50% ל- 750,000 ש'ח (במקום 500,000 ש'ח) ובכל הגרלה בה לא יילקח הפרס השני, יעלה הפרס ב- 750,000 שקלים נוספים. בנוסף, הפרס הראשון בלוטו יחל מ- 5 מיליון שקלים (במקום 4 מיליון) ועד 10 מיליון שקלים בדאבל לוטו (במקום עד 8 מיליון). דפנה נעים שאול: 'המשמעות של הגדלת הפרסים היא למעשה הגדלת אחוז החזר הפרסים לציבור והצטרפותם של מיליונרים חדשים בכל שנה, כאשר סיכויי הזכייה לא משתנים ואני מקווה לפגוש יותר ויותר זוכים מאושרים'.

(נופר דואני)
הטופס הזוכה ב 15 מיליון ש'ח. צילום: יח'צ

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   ענף הצעצועים שבאיגוד לשכות המסחר...
*   השחקניות: יובל שרף ואורלי זילברשץ...
*   יש 'בשר' לידיעה זו. תרתי משמע. ניסן...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים