הספורטאי האולימפי: שחר שגיב מתכונן לאולימפיאדה 2020 עם בכירי חברת 'הרבלייף'. כתבה :ג'ני ברוך-אל. צילום: אלעד גוטמן

בכירי חברת הרבלייף וביניהם רון פורת מנכ'ל הרבלייף ישראל, מיטל עזר תזונאית ספורט ואינה שטיין מנהלת השיווק, בנוכחות נתי אבידן מאמן הכושר של אנשי העסקים,השיקו סדרת שייקים חדשה, במתחם LABS TLV בתל-אביב. שחר שגיב עידכן כי אחיו רן שגיב מתאמן לאולימפיאדה הקרובה ומסתבר שאביהם השתתף באולימפיאת לוס אנג'לס בשנת 1984. משפחה ספורטיבית ביותר

פורסם ב: 03/11/2019 10:54

מימין לשמאל: מיטל עזר, רון פורת ושחר שגיב. צילום: אלעד גוטמן
באירוע נכחו ארחים רבים שנהנו מבר משקאות שייקים במגוון טעמים חדשים, לצד סדנה חווייתית להכנת שייקים שנערך עם הצלם עידו איז'ק. אורח הכבוד היה הספורטאי האולימפי, ומקבל החסות של חברת הרבלייף: שחר שגיב, התריאלט הישראלי הראשון שהשיג מדליה באליפות אירופה בתריאטלון עד גיל 23. כיום שגיב מתאמן לקראת המשחקים האולימפים בטוקיו 2020.

רון פורת מנכ'ל החברה פתח את האירוע: 'השייקים החדשים אותם אנו משיקים היום מצטרפים לליין המוצרים המצליחים של הרבלייף וכמו שמגוון המוצרים הקודמים קנו להם אחיזה בקרב קהל ספורטאים ושוחרי בריאות רבים, בטוחני כי גם הטעמים החדשים, יזכו להצלחה רבה בקרב המשתמשים'.

הספורטאי שחר שגיב חתם את האירוע :'חברת הרבלייף אחראית על התזונה הקבועה של ספורטאי הסגל האולימפי לשמירת אורח חיים בריא ושיפור הביצועים שלנו. בימים אלו אנו בהכנות לאולימפיאדה 2020 שתיערך בטוקיו ובזכות התמיכה היום יומית של החברה, התזונה המבוקרת והשותפות לדרך, אני בטוח שנגיע להישגים באולימפיאדה הקרובה'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   אורלית אוקוביץ', זכיינית חברת BIO SCULPTURE...
*   רשת הפארם Be מבית 'שופרסל' פתחה סניף...
*   אנה דה ארמס כוכבת הסרט החדש בישראל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים