נחנכה המרפאה המחודשת של 'כללית' בקרית שפרינצק. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוד חורש דוברות 'כללית'

ד'ר שרה סיגלט, מנהלת מרפאת קרית שפרינצק של 'כללית' בחיפה, הקימה לא אחת מרפאות, אך היה זה תמיד בתנאי שדה בעת שהתנדבה בעולם השלישי ובארצות מוכות גורל. הפעם זכתה לחנוך, יחד עם חבריה לצוות המרפאה ומנהלי כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, את המרפאה המחודשת בניהולה

פורסם ב: 30/10/2019 14:42

הצוות של המרפאה. צילום: דוד חורש דוברות 'כללית'
לטקס החנוכה מחדש הוזמנו גם עובדי המרפאה לדורותיהם, ביניהם גימלאים שהופתעו לראות כיצד המבנה המיושן בו עבדו הפך למרפאה חדישה, מרווחת ומאירת פנים. המרפאה במתכונתה החדשה מונגשת לחלוטין, מעוצבת , הוכנו בה חדרים להרחבת שירות וכן אולם לקבוצות כמו הכנה ללידה, גמילה מעישון והרצאות.

פתחה את הטקס ד'ר רחל דהן מנהלת מינהלת חיפה ב'כללית', שהביעה הערכתה לצוות ולמטופלים על סבלנותם וסובלנותם בתקופה הקשה בה נערך השיפוץ ועל השירות המעולה הניתן במקום. לאחריה הודתה ד"ר סיגלט על המתקן המחודש בו זכו המטופלים והצוות. היא הודתה לשותפיה לצוות שפועל יחדיו למתן שירות מעולה וציינה כי מאז הושלם השיפוץ מגיעים כולם לעבודה ועם חיוך גדול. היא ציינה בגאווה כי מדובר במרפאה אקדמית המשמשת מזה שנים רבות גם כמתקן להכשרה והדרכה של מתמחים מבית הספר לרפואה, דבר המעיד על רמתם המקצועית של חברי הצוות.

מרגשים במיוחד היו דבריו של מר סגל אלוני בן ה- ,87 אשר מטופל במרפאה מזה כ- 50 שנים ועל אף שאינו מתגורר בשכונה, בחרו הוא ומשפחתו להמשיך ולהגיע אליה לקבלת טיפול בשל היחס המעולה והצוות המסור, רוח הנשמרת גם כשמתחלפים אנשי הצוות בחלוף השנים. עתה, הדגיש נעים גם לקבל שירות במתקן כה נאה.


ד'ר יחיאל ארקין, רופא הילדים המיתולוגי ציין בחיוך כי בעבר היו מגיעים למחלקת הילדים כדי לפגוש בו ואילו עתה מגיעים הילדים וההורים כי חדר ההמתנה מרווח והגדוש בצעצועים ובקירות מאויירים.

אחרון המברכים היה רונן נודלמן- מנהל המחוז שציין כי מדובר במרפאה איכותית ביותר שציוניה באיכות רפואית הם מהגבוהים בארץ מעל- 92 ועדין ממשיכה להשתפר, כך גם בתחום היחס ומדדי שירות נוספים. הוא הודה לצוות על עשייתו הברוכה למען המטופלים.במרפאה ניתן טיפול לכ 5500 איש על ידי צוות הכולל 5 רופאי משפחה ועוד רופא ילדים ועל ידי צוות של 3 אחיות, בניהולה של רעיה ליפה,שלושהעובדי מינהל בהובלתה של זוהרית קוריאט כמו כן ניתן שירות, 3 רוקחים בניהולה של סאנה סלבק, הנותנים גם שירות ייעוץ רוקחי אישי לאנשים הנוטלים מספר רב של תרופות וכן עובדת סוציאלית, כך שתושבי השכונה מקבלים מעטפת שירות בסמוך למקום מגוריהם.
גזירת סרט . צילום: דוד חורש דוברות 'כללית'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   במרכז הרפואי בני ציון נפתח חדר מיון...
*   ההסתדרות במרחב חיפה למען עובדי בתי...
*   הפתעה חביבה למאות ממשפחות הנדגמים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים