טל פרידמן שדומה מאוד לאביו זאב פרידמן, מביא חומרים מחיי היום יום ,חגג ב'סינימה סיטי' גלילות. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רפי דלויה

טל פרידמן בהרכב משפחתי מלא כולל ההורים, רעייתו והילדים ללא תמר (' אוהבת לישון בשעה 21.00 ) התייצבו בסוף השבוע להקרנת פרק הבכורה של 'אבא משתדל' אותה כתב פרידמן יחד עם רן דברת, ועודד דוידוף ביים. הסדרה המבוססת על חייו של פרידמן ועוסקת באב לילדה אוטיסטית תשודר ממחר בערוץ 'כאן 11 '

פורסם ב: 27/10/2019 14:40

רבקה מיכאלי עם טל פרידמן והוריו זאב פרידמן וד'ר (לקולנוע) מיכל פרידמן. צילום :רפי דלויה
טל פרידמן שגם משחק בתפקיד הראשי, חושף בסדרה את ההתמודדות כאבא לילדה אוטיסטית ואת התפקיד המאתגר הזה תגלם השחקנית המצוינת ג׳וי ריגר. מלבד השניים, בסדרה ישחקו גם רבקה מיכאלי ,מיכל ברנשטיין, מיכאל גבעתי ,אלון ליאור.

הסדרה עוסקת ביוסי וייס (טל פרידמן) בן ה-50, שבאמצע החיים מפוטר מעבודתו, ונאלץ לחזור ולהתרגל לחיים בבית ובחיק המשפחה. הוא מוצא את עצמו מגלה את אישיותו ואת ילדיו מחדש, מתמודד עם אבהות לבנו הבכור יוחאי (אלון ליאור) בן ה22, משוחרר טרי מצה"ל ובטלן מדופלם, גלעד (מיכאל גבעתי) בן ה-16, נער-בלאגן עם נטיות עברייניות, אך בעיקר עם דנה (ג'וי ריגר) בת ה-18, בתו בעלת הצרכים המיוחדים.

אל הקלחת הזו מצטרפות יעל אשתו (מיכל ברנשטיין) , שמנצלת את שובו הביתה כדי להתחיל סוף סוף את הקריירה שלה כרופאה רחוק מהבית וחנה, הסבתא (רבקה מיכאלי), המרוכזת בעצמה שלא ממש באה לעזור.
צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   חבר הנאמנים של עמותת 'גדולים מהחיים'...
*   ירדן הראל, בחשיפה ראשונה לאחר הרחבת...
*   בסינמה סיטי גלילות נערכה הפרמיירה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים