בכורה טלוויזיונית: 'היורשים 3' מגיע לערוץ דיסני

אחרי ההצלחה אדירה של שני הסרטים הראשונים, עם מיליוני צופים מגיע הסרט השלישי בסדרה עם הכוכבים הגדולים של הערוץ, בהם דאב קמרון, קמרון בויס וסופיה קרסון .הסרט ישודר בכל הפלטפורמות הקיימות של ערוץ דיסני (יס, הוט, סלקום) ב - 18/10 בשעה 14.30

פורסם ב: 11/10/2019 04:24

צילום: דיסני יח'צ
'היורשים 3' סרט חדש של ערוץ דיסני, בהשתתפות קאסט כישרוני, כולל שירים מעוררי השראה וכוריאוגרפיה מרתקת -יעלה לשידור בערוץ דיסני ב- 18 לאוקטובר 2019 בשעה 14:30 בצהריים.

סרטי "היורשים 1" ו- "היורשים 2", היו הצלחה בקרב מיליוני צופים צעירים בעולם, במיוחד בקרב ילדים בני 6-11 ובני נוער בגילאי 9-14 כשעלו לאוויר ב2015 ו -2017.

הפרק השלישי בסדרת הסרטים הוא השאפתני ביותר עד כה ומחדש את סיפורם של הנבלים קידס (הידועים גם בשם VKs - ) מל, אווי, קרלוס וג'יי – הבנים והבנות המתבגרים של הנבלים הידועים לשמצה ביותר של דיסני. מתבגרים, שעדיין מתמודדים עם השאלה אם הם יוגדרו לנצח על ידי מעשי הוריהם (ג'פאר מסרטי אלאדין, קרואלה דוויל, מליפיסנט, והמלכה הרעה).

ביורשים 3 מככבים: דאב קמרון, קמרון בויס, סופיה קרסון, בובו סטיוארט, מיטשל הופ, שרה ג'פרי, ברנה ד'אמיקו, מלאני פקסון ורבים אחרים.

הסרט בוים על ידי זוכה פרס אמי ו DGA קני אורטגה ("מוזיקה בתיכון" "חדשות", "הוקוס פוקוס")
ערוץ דיסני, בYES HOT וסלקום TV
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   מתכונים לפסח- לקט ישראל עם שפים ידועים...
*   משימה חברתית ממעלה ראשונה: מוודאים...
*   בכירי רשת קפה 'גרג' ו'ביגה' בשיתוף מכבי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים