ד'ר איתי זוארץ, מנהל מערך הטראומה של בי'ח 'אסותא' באשדוד, הצטרף למערך הכוננים של מגן דוד אדום. כתבה: רונית קיטאי

מ'מ מנהל מרחב לכיש במד'א חיים קרדי התרגש מהעובדה שמעתה ישמש ד'ר איתי זוארץ ככונן תגובה מיידית של מד'א ויתחבר ליישומון הכוננים שלהם כדי לתת מענה כשהוא מחוץ לשעות עבודתו בבית החולים

פורסם ב: 11/10/2019 04:00

ד'ר איתי זוארץ הרופא הבכיר שהתנדב למד'א. צילום: דוברות מד'א
ד'ר איתי זוארץ צוייד בתיק כונן המכיל ציוד רפואי מתקדם ולדבריו הוא 2שמח וגאה להצטרף למערך הכוננים של מגן דוד אדום.מתוקף הכשרתי, אני רואה חובה אמיתית להיות חלק ממד'"א, ולסייע לחולים ופצועים בשטח. לא יכול להיות שכשאני מחוץ לבית החולים, לא אוכל לעזור לפצוע שנמצא בכביש במרחק קצר ממני. כחלק משיתוף הפעולה המאוד פורה בין מד'א לביה"ח בכלל ולמערך הטראומה בפרט, אני רואה בהתנדבותי ערך מוסף לטיוב היחסים, שחשיבותו עבור המטופלים רבה'.

לדברי מ'מ מנהל מרחב לכיש במד'א חיים קרדי: 'ההצטרפות של ד'ר איתי זוארץ למערך הכוננים של מגן דוד אדום באזור אשדוד היא בעלת חשיבות רבה למטופלים באזור קודם כל מאחר ומדובר ברופא בכיר מומחה לטראומה ,בעל יכולות מקצועיות גבוהות. בנוסף, להתנדבות של ד'ר זוארץ למד"א יש ערך מוסף לחיזוק הקשר בין בית החולים למד'א ולצוותים שלנו במרחב. אני מברך אותו ומקווה שנראה עוד ועוד מתנדבים בעלי הכשרה רפואית במערך הכוננים שלנו במד'א'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   הכינו גופכם לחורף בעזרת מרפאות כללית...
*   השגרירים לעתיד הם הרופאים המגיעים...
*   מפעל הפיס יפעיל באמצעות מד'א מיזם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים