בפיצה החדשה אוכלים בהנאה גם את ה... קצוות של הפיצה. מדובר בלהיט החדש של 'דומינוס פיצה' צ'יזי קראסט מוצרלה פסטו. כתבה: רונית קיטאי

לרגל ההשקה יוצאת 'דומינוס פיצה' במבצע מיוחד של משפחתית צ'יזי קראסט מוצרלה פסטו ב-59.90 ש'ח בלבד, באיסוף מהסניף בלבד

פורסם ב: 07/10/2019 18:35

צ'יזי קראסט מבית דומינו'ס פיצה ותאכלו גם את הקצוות המלאות בגבינה מכל טוב. צילום: דומינו'ס פיצה
דומינו'ס פיצה מרחיבה את הצלחת הצ'יזי קראסט עם להיט חדש: צ'יזי קראסט מוצרלה פסטו עם משפט המחץ שכל כך נכון לגבי המוצר הזה: 'פיצה שאוכלים מהסוף להתחלה'.

פיצה זו מצטרפת לצ'יזי קראסט מוצרלה שהושקה בהצלחה בקיץ שעבר. מה יש בפיצה הטעימה כל כך ואותה מחסלים חיש קל? משפחתית צ'יזי קראסט מוצרלה ופסטו – 100% גבינת מוצרלה בשילוב הבצק הטרי של דומינו'ס שנפתח במקום, רוטב עגבניות משובח ושוליים מלאים בגבינת מוצרלה ופסטו איכותיים.

או טו טו סוכות והחורף כבר מעבר לפינה וכשמתחיל להיות קריר יותר מתחשק לנו לפנק את עצמנו עם בצק 'מנחם' שהוא חמים וטעים. לאחר מגוון פיצות בטעמים ייחודיים וביניהם פיצת הכוסמין, פיצת ניו-יורק ופיצת 'מוגזמת שוקולד', כעת דומינו'ס פיצה מרחיבה את סדרת הטעמים של פיצות הלהיט הצ'יזי קראסט.


עידו פרידמן סמנכ'ל השיווק ב'דומינו'ס פיצה' אומר: 'לאור ההצלחה של סדרת הצ'יזי קראסט, החלטנו להרחיב את מנעד הטעמים ואנו גאים להשיק את צ'יזי קראסט מוצרלה פסטו. פיצה משפחתית בניחוח איטלקי המציעה מילויי קצה בסוף הפיצה שנועדו לתת טוויסט לטעם המקורי ובכך לספק ריענון ושוני לפיצות האהובות על הלקוחות'.

פיצות הקראסט כבר משווקות בכל בסניפי הרשת, כשלרגל ההשקה תציע דומינו'ס פיצה הטבה מיוחדת: משפחתית צ'יזי קראסט מוצרלה פסטו ב-59.90 ש'ח - באיסוף מהסניף בלבד.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   מרבית סניפי דומינו'ס פיצה יישארו פתוחים...
*   014 של בזק בינלאומי מעניקים 60 דקות שיחות...
*   אורלית אוקוביץ', זכיינית חברת BIO SCULPTURE...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים