המותג אייזן שטיין הציג במסגרת שבוע האופנה לכלות בניו יורק את קולקציית הכלות WILD WINGS. צילום דודי חסון

המותג אייזן שטיין השם החם והעולה של צמד המעצבות הישראליות יעל אייזנברג וחלי קלקשטיין מותג שמלות הכלה צעיר ומסקרן שהפך לשם פופולרי אצל הכלות בישראל. בין הכלות המפורסמות: עמליה דואק, אדוה רודברג, דון לני גבאי, שי לי שינדלר שיר מורנו, רותם ישראל פרשנית נינג’ה ישראל ונוספות.

פורסם ב: 06/10/2019 07:05

אייזן שטיין שבוע האופנה לכלות ניו יורק.צילום: דודי חסון
המותג אייזן שטיין הציג במסגרת שבוע האופנה לכלות בניו יורק את קולקציית הכלות WILD WINGS, מקור ההשראה של הקולקציה הוא ציפורים ועולמן הקסום.בקולקציה 13 דגמים עשויים מבדים שעוצבו במיוחד כגון: טולים, תחרות שנטילי, רקמות ובדי חרוז מנצנצים.

בנוסף נעשה שימוש בטקסטורות ואפליקציות ייחודיות שפותחו בהשראת המראה המרהיב של בעלי הכנף. השמלות רכות ובעלות תנועה עם משחקי שקיפויות המדמות את קלילותן ואצילותן של הציפורים, לצד שמלות צמודות ואלגנטיות שמאפיינות את המותג.

אייזן שטיין הוקם בתל אביב בשנת 2011 ע'י המעצבות יעל אייזנברג (36) וחלי קלקשטיין (36). טביעת האצבע של המותג הייתה ברורה כבר מהיום הראשון לקיומו והתבטאה בעיצוביים יפים וחדשניים. הבנות הביאו רוח חדשה אל תוך העולםהשמרני והמסורתי עם שמלות עוצרות נשימה ועיצובים המתכתבים עם רוח השטיח האדום תוך שימת דגש על גזרות נוחות, נשיות, סקסיות ובעיקר דוגלות במראה לא מתאמץ, נוטף שיק וסטייל.

אייזן שטיין , רח' עזר ומרזוק 11 יפו .

@eisen_stein_bridal


.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   אתמול ראיתם בערוץ 12 של 'קשת' את כוכבת...
*   מעצבת שמלות כלה וערב ריקי דלאל עורכת...
*   השחקנית הבינלאומית מורן אטיאס נבחרה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים