יום כיפור בדרך וכבר רבים בדרך לבקש 'מחילה'. זהו גם שם סרטם החדש של חנן סביון וגיא עמיר. כתבה: רונית קיטאי.צילום: רפי דלויה

חנן סביון, גיא עמיר, צחי הלוי, אלון אבוטבול, נועה קולר ושירי מימון התאספו בצהרי יום שישי החולף ב'סינמה סיטי' ראשל'צ שם נערכה פרמיירה חגיגית במיוחד לרגל השקת הסרט החדש 'מחילה' של חנן סביון וגיא עמיר. שירי מימון המשחקת בסרט התרגשה במיוחד

פורסם ב: 22/09/2019 16:51

צילום: רפי דלויה
אחרי שסרטם הקודם של הצמד חנן סביון וגיא עמיר 'מכתוב' זכה ליותר מ-600 אלף צפיות, נראה ש'מחילה', שעוסק בסליחות והתחלות חדשות ויוצא בהתאם בתקופת החגים, עתיד לכבוש בשנית את לבבות הצופים.

השניים סיפרו בפרמיירה כי על סט הצילומים היו להם דרכים מעניינות במיוחד לפתור מחלוקות: 'אם אנחנו לא מגיעים להסכמה פותרים את זה במכות או בכסף.היתרון הגדול בלעבוד בזוג הוא שיש לך על מי להישען, ואם אתה עצוב יש לך את מי להאשים. לך תדע אם הוא מתכוון ברצינות או מתבדח.

מי שהתרגשה במיוחד מהמעמד הייתה שירי מימון, שאמנם יש לה ניסיון רב על הבמות כולל הכי זוהרת כפי שהיתה בחו'ל כאויטה, אך זהו תפקידה הקולנועי הראשון מאז פרצה לחיינו ב'כוכב נולד'. לדבריה: 'אני קודם כל מתרגשת בשביל חנן וגיא, הם עובדים מהנשמה ורואים את זה. אני מאוד רוצה כבר לראות את הסרט'.

כאשר שירי מימון פגשה את החברות מלי לוי ואגם רודברג היא פנתה לצלם וביקשה: 'צלם אותי עם השחקניות האמיתיות'.המפיק משה אדרי חיבק את שירי ושיבח אותה על הופתעה המרגשת שלה בסרט. מימון לא ויתרה על מזכרת מהאירוע ודאגה להצטלם עם בן זוגה המפרגן והתומך ,יוני, על השטיח האדום.

לחנן סביון וגיא עמיר אין ספק ששירי מימון, בתפקידה הקולנועי הראשון בסרט, עשתה עבודה מצוינת והם מפרגנים לה בגדול: 'שירי היא מולטי טאלנט. מוכשרת וממיסה את הלב. מהמפגש הראשון שלנו איתה באולפן אקזיט לפני 15 שנים, הייתה תחושה שנעשה משהו ועכשיו אמרנו שהגיע הזמן', סיפר עמיר.

"אשתי! בואי תמונה!", הקריאה היתה מצדו של גיא עמיר כאשר הבחין שהשחקנית נועה קולר, שמשחקת בסרט את אשתו, הגיעה למקום. אלון אבוטבול אמנם כבר רגיל לפרמיירות, אבל גם הוא נראה מחויך מתמיד. מזה זמן רב הוא רצה להשתתף בסרט של חנן סביון וגיא עמיר והיום הוא מסמן על זה וי. 'צפיתי ב'מכתוב' והתלהבתי מאוד. ביקשתי מהם לשחק בסרט. הם שניהם גאונים ואני לא מבין איך הם עושים את זה'.


שלושה דורות של בני משפחת הלוי התייצבו בהקרנה: צחי הלוי הביא איתו את בנו דין בן ה-15 וגם את אביו. נעדרה מהאירוע: בת הזוג לוסי אהריש.מאור זגורי שמח במיוחד לראות בפרמיירה פנים מוכרות לו , השחקן בן ה-9 אור עדי משחק ב'מחילה' את בנו של אלון אבוטבול ומשתתף גם בסרט חדש שזגורי מצלם.אגם רודברג ולי בירן, ששיחקו בסדרה של סביון ועמיר 'פצועים בראש' הגיעו כדי לצפות בסרט ולחלוק כבוד לחברים.מלי לוי הגיעה עם בן זוגה שמעון גרשון.


הסרט "מחילה" יגיע לבתי הקולנוע ב-26.9, ובפעם הראשונה מאז החלו את דרכם חנן וגיא לא רק מככבים בסרט אלא גם מביימים אותו. העלילה מגוללת את סיפורם של שאול וניסן, שני חברים טובים שלפני שלוש שנים יצאו לשוד שהשתבש והפריד ביניהם . שאול נכנס לכלא וניסן נמלט לח'"ל וחזר בתשובה. ביום שחרורו של שאול מופיע ניסן ומבקש בכל דרך את מחילתו לפני יום כיפור. מנגד, שאול מקווה לקבל את מחילת אשתו ולהחזיר לעצמו את משפחתו הפגועה. שאיפתם המשותפת לקבל את הסליחה המיוחלת מוציאה אותם להרפתקה מטלטלת.
צילום : רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

צילום : רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

מחילה. צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

יוני רג'ואן ושירי מימון. צילום :רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

משה אדרי ושירי מימון. צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   חבר הנאמנים של עמותת 'גדולים מהחיים'...
*   ירדן הראל, בחשיפה ראשונה לאחר הרחבת...
*   בסינמה סיטי גלילות נערכה הפרמיירה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים