במשך מספר חודשים עבד המעצב דרור קונטנטו על הכנת השמלות שלבשה ניקול ראידמן על הבמה ברידינג 3 בתל אביב. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אור גפן

ניקול הפיקה אירוע מוזיקלי שלא נראה כמותו והציגה על הבמה עיצובים ייחודיים וחד פעמיים שהמעצב דרור קונטנטו הכין עבורה. היא עלתה על הבמה עם ארבע מראות שונות .למי עוד הכין דרור קונטנטו את הלבוש המיוחד אתו הגיעו לאירוע?

פורסם ב: 22/09/2019 00:17

ניקול ראידמן באירוע ההשקה שלה לובשת דרור קונטנטו. צילום: אור גפן
בשיתוף פעולה מדהים המעצב דרור קונטנטו הכין עבורה דגמי אופנה ייחודיים ועוצרי נשימה.בהופעה המוזיקלית הגרנדיוניוזית כפי שרק ניקול ראידמן יודעת להגיש, נחשפו המוזמנים שלה לא רק להשקת הקריירה המוזיקלית שלה.

את המופע ניקול פתחה באוברול כסוף יחד עם שרוולי מידי לידיים וזה היה המוטיב שהנחה אותה לאורך ההופעה.

בלוק השני היא עברה לשמלת פרנזים שחורה שנתפרה בעבודת יד, בלוק השלישי היא לבשה בגד גוף שכולו בעבודת יד ואבני סברובסקי שיושב בצורה מפוסלת על הגוף שבסופו פרנזים.

את ההופעה היא סגרה עם אוברול שחור (קוד הלבוש שקבעה לאירוע) עם משחקי שקיפויות שבחלקי הרגליים חשוף בצורת משולשים וגם בלוק הזה לבשה שרוולים פתוחים על הידיים שעיצב לה קונטנטו .

אם לא די בכך שהלביש את כלת השמחה ,הרי שקונטנטו נתן לעצמו דרור גם כאשר הלביש את דנה אינטרנשיונל בשמלה שעוצבה לה במיוחד. היה זה בגד שחור אשר בחלקו העליון טופ מחורז בעבודת יד ובחלקו התחתון הוא היה עשוי שיפון משי. לשרה נתניהו עיצב דרור שמלת טוקסידו מחויטת לפי קוד הלבוש השחור שבהם התבקשו להגיע אורחי האירוע. היה אופנתי ומוזיקלי גם יחד ובעיקר היה במה 'לשטוף את העיניים'.
ניקול ראידמן באוברול של דרור קונטנטו .צילום: אור גפן

ניקול ראידמן באירוע ההשקה שלה לובשת דרור קונטנטו .צילום: אור גפן

ניקול ראידמן באירוע ההשקה שלה לובשת דרור קונטנטו .צילום: אור גפן

סנדרה רינגלר, שרה נתניהו והמעצב דרור קונטנטו. צילום: אור גפן

דנה אינטרנשנל על הבמה בשמלה של דרור קונטנטו .צילום: אור גפן

דנה אינטרנשנל על הבמה בשמלה של דרור קונטנטו.צילום: אור גפן

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   שיתוף פעולה בין דלתא ובין המותג @MISMAS...
*   אתמול ראיתם בערוץ 12 של 'קשת' את כוכבת...
*   מעצבת שמלות כלה וערב ריקי דלאל עורכת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים