אתמול נישאה עמית פרקש לבח'ל לבה יאיר יונס בשמלת כלה מרהיבה של בית האופנה 'משכית'. צילום: ירדן הראל. צילום חופה: באדיבות משכית

עמית פרקש בחרה בשרון טל, מעצבת של בית האופנה 'משכית', שהיתה אחת מהמעצבות בבית האופנה של אלכסנדר מקווין האחראי לעיצוב שמלת הכלה של הדוכסית הבריטית קייט מידלטון

פורסם ב: 20/09/2019 02:39

יאיר יונס ועמית פרקש הלבושה בשמלה של בית האופנה 'משכית'. צילום: ירדן הראל
שמלת הכלולות של בית האופנה 'משכית' שנבחרה על ידי עמית פרקש יחד עם המעצבת שרון טל. זוהי שמלה רומנטית מרהיבה היוצרת משחק של הסתרה וגילוי על ידי המתח בין הגזרה המשוחררת והגוף הנגלה מבעד לבד המשי שיפון השקפקף, העדין והנשפך. השמלה נאספת במותן על ידי חגורה שנשזרה בעבודת יד מבדי משי ומשי שיפון והקהל שהגיע לחגוג עם הזוג המאושר קבע כי המראה הכללי הוא עוצר נשימה.

למשימת המרגשת של צילומים לפני החופה וצילומי שמלת הכלה נרתמה חברתה הטובה של עמית, ירדן הראל שאחת מהאהבות שלה היא צילום. כפי שצויין עוד במפגש הראשון בין המעצבת שרון לטל לשחקנית עמית פרקש, בית האופנה הממלכתי נרתם למשימה כאשר הרפרנס בהשראת בית המלוכה הבריטי והדוכסית מקיימברידג' קייט מידלטון.

אומרת שרון טל מעצבת בית האופנה משכית: 'תהליך עבודה על שמלת כלה הוא תמיד תהליך מרגש ומשמח, עם עמית הדבר היה יותר משמעותי היות וזכינו להכיר משפחה מקסימה שחוגגת את החיים. השמלה כמו עמית היא שמלה קלאסית, על זמנית , רומנטית ואייקונית.

עמית פרקש היא אחות שכולה שאיבדה את אחיה, תום פרקש ז'ל שנהרג בהתרסקות מסוק במלחמת לבנון השניה.
עמית פרקש בשמלה של בית האופנה 'משכית' בעיצוב שרון טל. צילום: ירדן הראל

עמית פרקש בחופה .צילום: באדיבות בית האופנה 'משכית'

עמית פרקש ויאיר יונס בחופה. צילום: באדיבות בית האופנה 'משכית'

עמית פרקש בשמלה של בית האופנה 'משכית'. צילום: ירדן הראל

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   אתמול ראיתם בערוץ 12 של 'קשת' את כוכבת...
*   מעצבת שמלות כלה וערב ריקי דלאל עורכת...
*   השחקנית הבינלאומית מורן אטיאס נבחרה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים