'יחסי ציבור עשה זאת בעצמך' מאת איש יחסי הציבור הותיק מוני מרדכי. הוצאת 'גוונים'

למעלה מ-20 שנה מוני מרדכי הוא איש יחסי ציבור, וספרו מיועד לדבריו לבעלי עסקים בינוניים וקטנים שאינם יכולים להרשות לעצמם לשלם על יח'צנים ובספרו 'יחסי ציבור' הוא מייעץ להם כיצד לעשות זאת בעצמם

פורסם ב: 19/09/2019 20:25

יחסי ציבור עשה זאת בעצמך! מאת מוני מרדכי. הוצאת גוונים
לדבריו הספר שלו המכיל 190 עמודים מהווה 'כלי עבודה חיוני, חובה לכל בעל עסק ולבעל תפקיד רלוונטי בחברה עסקית או בארגון חברתי, המעוניין לרכוש ולשכלל את מיומנות השימוש במדיה להשגת מטרותיו.

מדובר במדריך החושף את סודות המקצוע ומלמד את הקוראים כיצד לעשות יחסי ציבור בעצמם באופן מקצועי ויעיל כדי להשיג לקוחות, לקבל הכרה, מוניטין, להתבלט מול המתחרים, למקד את משאבי השיווק ולהתנהל ביעילות כדי להגיע לתוצאות ממשיות.

את הספר כתבתי בצורה שתהיה ברורה לכל אחד והענקתי לכל מי שזקוק לכך כלים מעשיים שילמדו אותו באופן מפורט כיצד להיות מיוחד, שונה מאחרים או במילים אחרות כיצד לבדל את עצמו על מנ ולהגיע לחשיפה תקשורתית אצל קהל היעד שאותו הוא צריך.

אחת מהסיבות שהביאו אותי לכתוב את הספר 'יחסי ציבור' היא שפונים אלי לא מעט בעלי עסקים ועמותות הזקוקות מאד ליחסי ציבור אך הם דלים בתקציב לכך. מדובר בגופים או אנשים בתחילת דרכם בעסקים. הם מודעים לחשיבות יחסי הציבור אך מתקשים לעמוד בהוצאות הכרוכות בכך.

לפי דעתי מי שיקרא את ספרי ויישם את הכלים שאני מציג בו ,יצליח עד כדי כך שבעתיד הנראה לעיין כבר יהיה לו תקציב לשכור איש מקתוע אלא שעכשיו הוא גם יידע למה לצפות ממנו'.

את הספר אפשר לרכוש ישירות מהמחבר ,מוני מרדכי או בחנויות הספרים

לדף הנחיתה של הספר

http://webbee.digital/lp/c/moni/index.html?utm_source=GoogleADS&utm_medium=Search&utm_campaign=DoItYourself
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'צוף לומד על שיתוף' מאת רוני גולדמן...
*   לא המרחק לא הזמן מאת: עדי מרקוזה הס.איפאבליש...
*   הפיל שחלם להיות פילה. ספר ילדים מאת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים