200 נשים הגיעו בשישי החולף לאודיטוריום של בית החולים לוינשטיין. צילום: דוברות בית חולים לוינשטיין

היה זה בוקר שכולו תרומה למען בית החולים. עמותת הידידים של בי'ח לוינשטיין עוסקת כל ימות השנה בגיוס כספים לטובתו ומקיימת אירועי התרמה רבים ומגוונים למימון פעילויות שונות. מנהל ביח'ל לינשטיין ד'ר חגי אמיר הודה ובירך את כל המתנדבות ואחר כך גם באופן אישי

פורסם ב: 18/09/2019 17:30

דר חגי אמיר, אסף ניסים, שולה מליק. דוברות ביח'ל לוינשטיין
ארוחת הבוקר העשירה שילבה בין מטעמים ממטבח בית החולים לוינשטיין ומטעמים מעשי ידיהן של מתנדבות העמותה. מיד לאחר מכן פתח את האירוע מנהל בית החולים לוינשטיין ד'ר חגי אמיר שהודה ובירך אותן לשנה החדשה ולא שכח לשבח את תרומתן לטובת המוסד בראשו הוא עומד.

בהמשך התכנסו הנשים למגוון הרצאות ביניהן של אסף ניסים נגן המחשבות, אורלי אדלר דיברה על איך מותר ואפשר להיות מאושר, הזמרת סילבינה סחפה את כולם לשירים וריקודים בסגנון לטיני ולסיום מופע סטנד אפ שכולו צחוק של אורית רמז.

היו שם דוכני מכירה של תכשיטים, בגדים, כובעים ועוד שתרמו לבית החולים לוינשטיין.שולה מליק מנכ'לית העמותה אמרה: 'אני מודה לכל מי שנרתם והתנדב לסייע לנו בהפקת יום מגוון ומעניין. אומרים שנתינה היא אחד הגורמים לאושר בחיים ואני בטוחה שכל מי שנמצאת כאן היום מרגישה מאושרת וזה המתכון לאריכות ימים ובריאות. ברגע שאנו מסוגלים לדמיין את השינוי שתחולל תרומתינו בחייהם של אחרים אנחנו מפיקים ממנה הנאה רבה יותר ובכך מעלים את רמת האושר בחיינו. כמיטב המסורת היה זה בוקר של כייף, שהוציא את כולנו מעט מהשגרה היומיומית המפרכת כשפנינו לקראת השנה החדשה'.
.
מתנדבות העמותה עם ד'ר חגי אמיר ושולה מליק. צילום: דוברות ביח'ל לוינשטיין

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מפגש בין ד'ר חגי אמיר מנהל בי'ח לוינשטיין...
*   גם כאשר היה בדרך לחתונה שלו לא שכח...
*   ניתוח הארכת גפיים גורם לצעירים מאירופה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים