'סוכות נחלים' מציגים את הסוכה האוורירית סוכה עם חלונות לישיבה נעימה ואוורירית בסוכה

לרגל חגיגות ה-35 שנה 'סוכות נחלים' הם יוצאים גם יוצאת במהפכת המחירים לסוכות במחירים אטרקטיביים במיוחד

פורסם ב: 17/09/2019 17:05

סוכת נחלים. צילום: אביב קורט
לקראת חג הסוכות משיקה חברת 'סוכות נחלים', חברת הסוכות הוותיקה בישראל עם ניסיון של מעל 35 שנה ומציגים את 'הסוכה האוורירית' שהיא סוכה עם חלון 360° לאורך כל דפנות הסוכה. השימוש בסוכה לשבעה ימים במהלך חג סוכות בעונת המעבר יכול להיות חם מאד. לכן השנה החליטו ב'סוכות נחלים' לייצר את בדי הדפנות של הסוכה עם מסר רב של חלונות לאורכה של כל הסוכה, כדאי שהישיבה בסוכה תהייה יותר נעימה ואוורירית. החלונות ניתנים לסגירה ופתיחה קלה, בהתאם לרצונם של האושפיזין.

'סוכות נחלים' מקפידה לאורך כל השנים לייצר את הסוכות ברמת האיכות הגבוה ביותר בשוק, החל מרמת הגילבון, איכות הצבע, חוזק המוטות, החיבורים, האחריות ועוד. הסוכות של סוכות נחלים מחזיקים לאורך שנים רבות ולכן השנה לא מתפשרים, בודקים שמקבלים את האיכות הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר. לרגל 35 שנה לחברה, צרכנים יכולים ליהנות מהאיכות והתמורה הטובה ביותר, במחיר מונגש לכל בית. דגם 'סוכות ישראל' הפופולארי יימכר במחיר של 490 שח בלבד.

גם השנה תוכלו למצוא את הדגם של ה'הסוכה המתקפלת' שהיא בעלת מוטות מסגרת הניתנים לקיפול לשניים . כך מתאפשר לחסוך בחצי את מקום האחסון של הסוכה בתום החג. הסוכה מגיעה בתיק אחד קומפקטי עם כל חלקי המסגרת הנדרשים לסוכה. אורך התיק הוא כמטר וחצי בלבד מה שמאפשר את כניסתו בקלות בתוך תיק אל הרכב.

אפשר לקחת את הסוכה לטיולים או לאירוח אצל בני המשפחה. מלבד תקופת החג בשאר ימות השנה מאחסנים את הסוכה ובבתים קטנים היא עלולה לתפוס מקום. הסוכה החדשה מציעה פתרון לכל מי שמחפש לחסוך במקום של אחסון.

למידע על נקודות המכירה – היכנסו לאתרwww.sukah.co.il


או התקשרו 1800-706-706

(שמואל דברת, רם הראל )
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   לאחר השקה מוצלחת של אבוקדו ופירות...
*   חברת 'תן ביס' תעניק חסות ל- UEFA EURO 2020™
*   החורף ממש בדרך וגם הגשמים יגיעו ואתם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים