היחידה הגריאטריה של כללית בחיפה עברה למשכן חדיש במבנה משופץ בקומה העליונה במרפאת רמז. כתבה:רונית קיטאי. צילום: דוברות כללית

מאבן סינא בהדר לרמות רמז. כך עברה היחידה הגריאטרית של 'כללית' בחיפה, שמעניקה מעטפת שירות לחולים הקשישים ע'י צוות רב מקצועי איכותי ומיומן, ממשכנה הקודם ברח' אבן סינא למתחם חדיש ויפה ברמות רמז

פורסם ב: 16/09/2019 16:30

צוות מרפאת גריאטריה - חוה סמוק, דר אפרת גיל ואיילת גימפל משולם. צילום: דוברות 'כללית'
'כללית' שיפצתה לקראת ההעברה את הקומה השניה של המרפאה הותיקה ברמות רמז, כך שהמקום יהיה מונגש ויאפשר מתן שירות באוירה נעימה וידידותית עבור אלפי המטופלים של היחידה ובני משפחותיהם.

במרפאה החדשה יש תשעה חדרי בדיקה וחדר ישיבות וסדנאות, המשמשים את הצוות הרב מקצועי של היחידה. הצוות, אשר בנוסף ליחידה המרכזית בחיפה, פרוש בשלוחות רבות ברחבי המחוז, כולל תשעה רופאים מומחים בגריאטריה, חמש אחיות וחמש עובדות סוציאליות ונותן מענה לאלפי פניות בשנה, חלקן ישירות אך רובן של רופאי משפחה המבקשים יעוץ בטיפול בזקנים שבטיפולם.

ד'ר אפרת גיל מנהלת המערך הגריאטרי של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי ובבי'ח 'כרמל': 'מורכבות הטיפול הולכת ועולה עם העליה בגיל, בשל שילוב של שינויים נורמליים בגוף המזדקן וריבוי מחלות כרוניות ולכן הצורך ביעוץ גריאטרי זמין, הן בקהילה והן בבית החולים, הולך ועולה. הקמת המרפאה החדשה היא עדות נוספת לחשיבות הרבה שמייחסת כללית למתן שירות איכותי והולם לקבוצת מטופלים זו'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   השבוע בבי'ח 'בני ציון'
*   מצטיינים: פגיית רמב'ם קיבלה תעודת...
*   רמב'ם ו'לתת תקוה' וכך מחממים את הלב...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים