איציק כרסנטי ('האח הגדול') היה הערב אורח מועדון תרבות של 'מרכז פנורמה' בחיפה. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

באותה הזדמנות נערך מפגש משפחתי של האקסים לימור ואיציק כרסנטי עם בנם המשותף דיויד. הבכור שלו מבין ארבעת בניו משתי נשותיו לשעבר. גילוי לב שלא נשמע מפיו מעולם והרבה הכאה על חטא היוהרה .על האנורקסיה בה לקה, המצב הכספי הקשה, הטיפול הפסיכיאטרי שעבר ועוד

פורסם ב: 11/09/2019 20:36

מימין לשמאל איציק כרסנטי, דיויד כרסנטי והאקסית ואמו של דיויד, לימור כרסנטי מנהלת יח'צ של מרכז פנורמה בחיפה. צילום :רונית קיטאי
מי שהצליח לעצבן לא מעט אנשים כאשר צפו בו ב'האח הגדול' הודה הערב כי היה שחצן, תוקפני, לא הקשיב לאנשים והיה לו 'פה גדול'.'היום אני כבר שונה לגמרי'. הוא סיפר כי כילד תמיד חלם להיות ספר.

'בגיל 15 היה לי תיק קטן ובתוכו כל מה שצריך כדי לבצע עיצוב שיער ותספורת אך אבי (דוד כרסנטי ז'ל.ר.ק.) התבייש והיה ממש באבל.הוא אמר לי : 'אצלנו במשפחה לא יהיו ספרים'.האב נפטר לפני שנים רבות, וכאשר נולד בנו הבכור הוא קרא לו על שמו, דיויד כרסנטי. הערב דיוויד היה שם והאזין להרצאה של אביו שהגיע עם כל הציוד הדרוש לעבודתו, ובמקום עיצב את שיערה של אחת מהמאושרות שזכתה לכך.


לפני כן הוא לא שכח לספר כי בשבועון 'כלבו' הוא מראיין כל שבוע אושיה חיפאית שמוזמן על ידו לארוחה במסעדה ולאחריה הוא כותב על האושיה וגם נותן ביקורת על האוכל באותה מסעדה.'היום יותר מכל הוא מודע שצריך גם להקשיב לאחר ולא רק לדבר כי אנשים רוצים שיקשיבו להם ואת הלקח הזה לדבריו הוא מפנים. 'בעבר לא הקשבתי לאנשים והיה לי 'פה גדול'. לא חסכתי בהבעות בוז ויצרתי אנטגוניזם כלפיי.


היתה תקופה שהייתי...אנורקסי ושקלתי 59 ק'ג אז החלטתי לטפל בעצמי. בנוסף לכך סבלתי מהתקפי חרדה שגרמו לי להגיע לפסיכיאטר שאמר לי שמזל שקיבלתי את ההתקף הזה כי כך הצלתי את חיי. הוא רשם לי כדורים והשתמשתי בהם רק שבועיים. מאז התחלתי להתנדב במספר עמותות וזה עושה לי טוב. כדאי לכם לנסות זאת בעצמכם. רק תרויחו מכך.

33 שנים אני בתחום עיצוב שיער ולפני חודש חגגתי את יום הולדתי ה-50' וסיפר בגאווה על המפגש שלו עם מעצב השיער המפורסם בעולם, וידאל ששון שיש לו 350 מספרות ברחבי העולם. 'יש מעצבי שיער עם מספרה אחת ובקושי מצליחים להתפרנס'. הוא סיפור בגילוי לב כיצד לאחר הגירושים השניים שלו, מצבו הכלכלי היה כל כך גרוע עד שעבר לגור אצל אמו, ביחד עם שלושת הבנים מנישואיו השניים. גם ממרחק הזמן הוא מצהיר: אני לא בעד גירושין ולא מעודד זאת, אך אם רע לכם, עדיף להתגרש'.

הוא שמח לפגוש שם את ויקטור 'שהיה מכין את הסנדויצ'ים הכי טעימים בשכונת בת גלים בחיפה, שם נולדתי וגדלתי' ושם היתה המספרה הראשונה שלי'. איציק כרסנטי פגש באירוע כמה מלקוחותיו. בין המאזינות היתה תמי ברק יו'ר 'נעמת' וחברת מועצת העיר חיפה, שולי חיון משכונת דניה, סמדי גוטמן רעייתו של אלי גוטמן האיש והספורט,ריקי גוטרמן רעייתו של עו'ד שלמה גוטרמן, המתגוררת ב'מגדלי פנורמה' הצמודים ל'מרכז פנורמה' ולא מחמיצה כמעט אף הרצאה,אשת העסקים ליאת אוטמזגין שאת אחיה המפורסם אתם מכירים כקונדיטור דודו אוטמזגין ועוד.
אשת יחסי הציבור לימור כרסנטי ואשת העסקים ליאת אוטמזגין. צילום :רונית קיטאי

אב ובנו. איציק כרסנטי ודיויד כרסנטי. צילום: רונית קיטאי

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   דקה לפני סגר מוחלט ולראשונה בעולם...
*   מה עושים בימים אלה אילן אופנהיימר...
*   רן רזניק כתב ופרשן הבריאות של 'ישראל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים