הזמר איתי לוי והדוגמנית מריה דומרק הצטלמו לקמפיין החורף של המותג לי קופר. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אמיר מאיר

בת זוגו של הזמר איתי לוי הצטרפה לסט הצילומים עם קמפיין ראשון שלה. הדר חיון, חיילת בת 19 ובת זוגו של איתי לוי בשנה וחצי האחרונות חזרו לאחרונה מחופשה זוגית במיקונוס

פורסם ב: 08/09/2019 08:38

איתי לוי והדר חיון מדגמנים זוגיות בקמפיין לי קופר. צילום אמיר מאיר
הזמר איתי לוי והדוגמנית מריה דומרק שחתמו לעונה שנייה כפרזנטורים של מותג האופנה לי קופר, נפגשו בחניון תת קרקעי שהפך ליום אחד לסט צילומים, לרגל קמפיין חורף 2019/2020 של המותג.

הדר חיון סיפרה שלמרות כל השמועות על הפרידה שלהם, 'עקב משבר קטן שעברנו אותו, אך מאז היחסים ביננו רק התחזקו. אנחנו מאוהבים ומפרגנים אחד לשנייה. גם היום, בצילומים, איתי נותן לי גיבוי וכוח בדיוק כמו שאני נותנת לו כשהוא מופיע על הבמות הכי גדולות בארץ. הסכמתי לדגמן כי איתי נמצא איתי על הסט'.

כאשר נשאל איתי לוי מה עם טבעת ענה: 'אמנם אני ילדותי אבל מאמין זה יקרה בקרוב'.

מריה דומרק שתככב בקמפיין בתפקיד המקעקעת, סיפרה על הקריירה החדשה שלה כזמרת ועדכנה את הצוות שבשישי הקרוב תופיע בפורום בבאר שבע. אומנם בן זוגה של מריה, רועי קורנבאום, לא נכח בצילומים, איך היא סיפרה על חופשה זוגית המתוכננת לשניים במקסיקו לכבוד יום הולדתה ה-24, בדצמבר הקרוב. שיהיה במזל טוב.

על הסט היה דן איתמר סמנכ'ל שיווק ואסטרטגיה בקבוצת 'בריל' בעלי מותג 'לי קופר' בישראל ואיתי לוי סיפר לו ולאחרים כי הצילומים למותג לי קופר זה אחד הדברים היותר מרגשים מבחינתו, מאחר ובצעירותו חלם לרכוש גינס של המותג, אך לא היה לו כסף לכך. העונה לא רק שהוא מצטלם כפרזנטור למותג ,אלא תעוצב קולקציית קפסולה בשיתוף איתו ומותג על שמו יושק בחורף הקרוב ויימכר בחנויות לי קופר.
מימין דן איתמר מריה דומרק איתי לוי והדר חיון .צילום : אמיר מאירי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   הקולקציה החדשה של ריקי דלאל,מעצבת...
*   היום התקיימה השקת מותג ליין בגדי הילדות...
*   דניאל זוהר ולירז ונונו הקימו מותג...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים