נטלי דדון נבחרה כפרזנטורית של קניון 'הדר' בירושלים. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

נטלי דדון ילידת חיפה שגדלה בקריות היא זה מכבר תושבת איזור המרכז. נטלי דדון תעשיר את חשבון הבנק שלה בכמה עשרות אלפי שקלים. לא רע בשביל אמא של ריף המכונה 'פץ פץ'

פורסם ב: 03/09/2019 09:24

נטלי דדון לקמפיין קניון הדר. צילום :יח'צ
יש לדוגמנית ואושיית האינסטגרם 700 אלף עוקבים והקמפיין בכיכובה יעלה לקראת החגים, בחודש ספטמבר ויכלול בין היתר: שלטי חוצות, מודעות ופעילות רחבה ברשתות החברתיות.

נטלי דדון החלה את דרכה כדוגמנית בתחרות מלכת היופי בשנת 2002, בהמשך כיכבה בתכניות טלוויזיה שונות. היא היתה מהראשונות לזהות את עולם האינסטגרם עוד בתחילת דרכו והפכה למובילה בתחום זה לאורך הזמן.

בתחום העסקי, דדון מיצבה עצמה בשנים האחרונות כיזמית המחברת בין עולמות הלייף סטייל והטיפוח לעולם העסקי. כידוע נטלי דדון עקרה לאחרונה לדירה חדשה בסמוך לאבי בנה ,ריף. החלטות אישיות שלקחה בשנים האחרונות, הפכו אותה למקור כוח והשראה בעבור נשים רבות.

בעבר שימשו כפרזנטוריות של קניון הדר הדוגמניות: דורון מטלון, אנה בול, קסניה טרנטול ומאור בוזגלו עם רעייתו מירן.

לדברי לירון אלקיים מנהלת קניון הדר: 'הבחירה בנטלי דדון היא חלק מהאסטרטגיה של הקניון להמשיך ולתמוך בחנויות, בפעילויות והאטרקציות שקניון, מיתוג והגדלת החשיפה, בעיקר בקרב נשים, צעירים ותושבי ירושלים והסביבה. דדון היא דוגמנית ומשפיענית מובילה, המייצגת את החוזקה הנשית, הצלחה ואופנתיות , ערכים שמתחברים לקניו'.

קניון הדר נמצא בבעלות משולבת של הריבוע הכחול נדל”ן וחברת כלל נדל'ן. הקניון ממוקם ברחוב הראשי של תלפיות בירושלים והקניון משתרע על שטח מסחרי הנאמד ב- 26,000 מ'ר, עם מעל ל- 120 חנויות המתפרשות על ארבע קומות של מסחר וחמש קומות של חניה.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   מה עשה מנכ'ל חברת החשמל עופר בלוך בתחנת...
*   'ישארו בבית? עבור נוער בסיכון זה לא...
*   אגודת הידידים של אוניברסיטת חיפה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים