אתמול, במוצ'ש השיקה מעצבת האופנה דורין סגול את הקולקציה החדשה שלה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אור גפן

דורין סגול הציגה Diamond Collection באירוע למתחתנים 'מרילנד' בראשון לציון בהפקת דנה ישראלי. על עמדת ה-DJ שימי גרין שהקפיץ את הרחבה עם מוזיקה טובה.מה הציגו בקולקציה?מי הסלבס שבאו לפרגן לדורין?

פורסם ב: 01/09/2019 10:47

מןשיק גלאמין, דורין סגול, סילבי ג'אן ויפעת אורלב. צילום: אור גפן
דורין סגול הציגה באירוע למתחתנים 'מרילנד' בראשון לציון בהפקת דנה ישראלי. על עמדת ה-DJ שימי גרין שהקפיץ את הרחבה עם מוזיקה טובה.מה הציגו בקולקציה?מי הסלבס שבאו לפרגן לדורין?


האירוע נפתח בתצוגת אופנה של דורין, ששילבה דגמי חליפות חתן לצד בגדי אופנה מהקולקציה החדשה. לאירוע הגיעו זוגות שיעמדו בקרוב תחת החופה. הפיקה

בין הסלבס שנראו היו דורין סגול יחד בעלה ליאור וכל המשפחה, מושיק גלאמין, סילבי ז'אן ויפעת אורלב, יוגב אלקיים ושרונה מרלין ('חתונה ממבט ראשון'), ריקי בן ארי, אלעד לוי (שעומד להתחתן השבוע), דורון מירן, פיני בלילי ועוד נוספים.

סגרו את התצוגה: מושיק גלאמין, סילבי ז'אן (כוכבת גולסטאריות והכדורגלנית הטובה בכל הזמנים בישראל) בחליפת חתן והמיסטיקאית הרמת- גנית יפעת אורלב בת זוגה. השתיים שהתארסו לא מזמן ינשאו בקרוב .התצוגה הסתיימה תחת הכותרת של שיוון זכויות לזוגות חד-מיניים. סילבי ז'אן ויפעת אורלב לצד מושיק גלאמין ייצגו את הקהילה והפגינו אהבה על המסלול.
סילבי ז'אן ויפעת אורלב. צילום: אור גפן

דורין סגול והדוגמנים. צילום: אור גפן

שרונה ויוגב עם דורין סגול ומושיק גלאמין. צילום: אור גפן

המפיקה דנה ישראלי במצב רוח מרומם. צילום: אור גפן

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   שיתוף פעולה בין דלתא ובין המותג @MISMAS...
*   אתמול ראיתם בערוץ 12 של 'קשת' את כוכבת...
*   מעצבת שמלות כלה וערב ריקי דלאל עורכת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים